Sweatshop Southern Athletics League Division 2 S External Results
Swindon
18 May 13
800 1500 3000 

Head to Head - to compare runners check 2 or more boxes below and then click
 
800 SM A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:01.0   Chris Reade SBSENMSwindon1:59.801:57.721.5 
22:03.2   Gilbert Grundy  SENMWoking/Guildford & Godalming1:54.721:52.13-0.1 
32:08.1   Alexander Hanson PBU17MTeam Kennet2:05.61:48.67-5.0 
800 SM B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:04.6   Ciaran Cooper  U17MSwindon1:58.281:51.84-0.2 
22:16.2   Matthew Calder  U23MWoking2:11.42:11.421.8 
32:18.8   Daniel Collis PBU17MTeam Kennet2:18.02:15.37.2 
800 SM ns
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:12.1   Aaron Bishop  U20MSwindon2:07.32:02.2613.6 
12:14.2   Michael Sas PBSENMSwindon2:14.22:14.29.3 
12:21.7   Jake Southwood SBU17MSwindon2:21.72:04.44.7 
12:51.5   John Dill  V50MSwindon2:50.22:50.29.7 
800 SW A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:23.9   Yasmin Ryder  U17WTeam Kennet2:19.892:16.683.4 
22:42.6   Jenna Tarrant SBSENWWoking2:42.62:37.711.7 
800 SW B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:28.6   Georgina Bradford SBU17WTeam Kennet2:24.72:21.2913.4 
 
1500 SM A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:06.0   Nathan Gillis PBU17MTeam Kennet4:02.613:54.70-4.8 
24:07.2   Gilbert Grundy  SENMWoking/Guildford & Godalming3:54.973:46.32-0.1 
34:11.8   Simon Dill PBSENMSwindon/St. Mary's Uni4:05.584:02.59-1.8 
1500 SM B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:18.8   Callum Bampton SBU17MSwindon4:18.84:14.514.6 
24:34.3   Alexander Hanson PBU17MTeam Kennet4:28.823:56.73-5.0 
36:54.5   Hrvoje Bozic  SENMWoking5:26.65:26.631.3 
1500 SM ns
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:43.7   Tom Hunton  SENMSwindon4:34.44:34.43.9 
14:53.5   Jack Fawcett  U20MSwindon4:33.54:25.126.5 
1500 SW A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:56.5   Lucy Doughty SBV40WSwindon4:56.54:21.9433.7 
25:00.4   Yasmin Ryder  U17WTeam Kennet4:44.74:38.153.4 
35:35.6   Jenna Tarrant SBSENWWoking5:20.15:10.0611.7 
1500 SW B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
15:50.2   Chloe Scaplehorn  U17WTeam Kennet5:40.85:27.228.6 
26:38.9   Helen Eve PBV40WWoking6:38.96:38.923.3 
36:51.4   Pauline Morgan SBV45WSwindon6:51.46:13.223.0 
 
3000 SM A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
19:34.7   James Moorcroft PBSENMHercules Wimbledon9:34.79:34.712.4 
210:04.4   Kieran Garraway  U17MSwindon9:56.59:56.533.9 
311:23.0   Matthew Calder PBU23MWoking11:23.011:23.021.8 
3000 SM B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
110:26.6   Barrie Brown PBV35MSwindon10:26.610:26.65.4 
210:42.3   Daniel Collis SBU17MTeam Kennet10:42.310:31.47.2 
312:57.7   Craig Holder SBV35MWoking12:57.711:58.030.2 
3000 SW A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
110:58.4   Lillie Bellamy PBU20WSwindon10:58.410:58.420.3 
211:46.4   Jenna Tarrant SBSENWWoking11:46.411:32.2111.7 
312:34.6   An Unknown U17WTeam K    
3000 SW B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
111:50.6   Kay Trinder  V45WWoking11:26.811:08.39.2 
214:53.2   Victoria Bass PBSENWSwindon14:53.214:53.227.7