BMC PB Classic External Results
Milton Keynes
4 Jun 22
800 1500 3000 

Has your performance not been assigned to your profile yet? Just click the envelope Notify beside your performance below to notify us and get it on your profile.
Page: 1 2
Head to Head - to compare runners check 2 or more boxes below and then click
             
 
Mens 800m A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
11:54.34Zak Freeland  U20MMarshall Milton Keynes1:53.441:53.44-3.6 
21:55.11Dylan Carney  U20MVale Royal1:54.191:54.19-3.3 
31:55.67Mickey Ayling PBU17MWest Suffolk1:54.621:54.62-3.6 
41:55.83Jamie Keir PBU20MInvicta East Kent1:53.831:53.83-3.7 
51:55.89Alden Collier SBU17MChiltern1:55.891:55.88-1.8 
61:56.19Thomas O'Reilly  U20MDacorum1:56.061:56.06-2.2 
71:58.00Hugo Packman  U20MCambridge & Coleridge1:55.041:55.04-1.9 
81:58.07Luca Matharu  U20MHarrow1:55.421:55.42-3.3 
92:00.19Will Steadman  U17MChelmsford1:54.641:54.64-3.2 
102:00.77Adam Lane  U20MAshford AC1:56.741:56.74-1.9 
Mens 800m B
PosGunName AG ClubSBPBHC  
11:54.98Tom Waterworth PBU17MHuntingdonshire1:54.981:54.98-3.6 
21:56.86George Ward PBU17MHerts Phoenix1:55.681:55.68-3.7 
31:56.97Max McGarvie SBU20MChiltern1:56.971:55.33-0.9 
41:57.00Pierce Clisham SBU20MCoventry1:52.321:52.32-4.1 
51:57.36Zac Segal  U20MHighgate1:55.861:54.69-3.2 
61:58.65Ash Fowkes-Gajan PBU20MShaftesbury Barnet1:58.651:58.65-1.3 
71:59.73Callum Molloy  U20MCambridge & Coleridge1:56.011:56.01-1.6 
82:00.72Harris Kentish  U17MMarshall Milton Keynes1:58.291:58.29-2.1 
92:00.85Ross Hurst  U20MWalton1:59.831:59.83-0.9 
102:02.02Lachlan Finch  U20MSaffron AC1:59.571:59.57-1.9 
Mens 800m C
PosGunName AG ClubSBPBHC  
11:59.02Aidan O'Brien PBU20MRugby & Northampton1:57.611:57.61-2.3 
21:59.38Fionn O'Murchu PBU17MBrighton & Hove1:56.361:56.36-2.1 
31:59.61Stan Pendered PBU20MLewes1:59.611:59.61-2.0 
41:59.84Johar Ali PBU17MMansfield1:59.551:59.55-1.8 
52:00.20Sam Yates SBU20MNuneaton1:59.31:59.3-2.4 
62:00.84Isaac Jessop-Tranter  U17MChiltern1:58.331:58.33-2.4 
72:01.77Adam Whitlock  U17MInvicta East Kent1:59.831:59.83-1.6 
82:02.29John Nickless  U17MChiltern1:59.271:59.27-0.9 
92:08.20Oscar Bailey  U17MBasingstoke & Mid Hants2:00.982:00.98-1.7 
Mens 800m D
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:00.34Louis Peterson  U20MChiltern1:58.201:58.20-2.7 
22:01.18Hayden Gear PBU17MMedway & Maidstone2:01.182:01.18-2.4 
32:02.20Samuel Hembry PBU15MBromsgrove & Redditch2:01.512:01.51-1.3 
42:02.55Andrew Power SBU20MTaunton1:59.591:58.19-1.8 
52:03.59James McAllen  U15MWaveney Valley2:00.602:00.60-1.6 
62:04.73Malachy Collins  U17MRugby & Northampton2:02.762:02.76-0.6 
72:06.78Sam Amdor  U20MHighgate2:00.621:59.980.8 
82:08.83Jonathan Boardman  U20MShaftesbury Barnet2:02.692:02.53-0.7 
92:10.00Jacob Clement  U17MShaftesbury Barnet2:00.842:00.84-1.3 
Mens 800m E
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:00.09Tom Taylor PBU17MWest Suffolk2:00.092:00.09-1.1 
22:00.16Harry Rose PBU20MMarshall Milton Keynes1:59.521:59.52-1.3 
32:03.58Ben Farrell SBU20MCardiff2:03.582:02.46-0.1 
42:04.29Keiran Ashman PBU17MNorthampton2:04.292:04.290.3 
52:05.04Daniel Banyard  U17MShaftesbury Barnet2:01.942:01.94-0.8 
62:07.41Harry Totton  U17MMarshall Milton Keynes2:01.972:01.97-0.7 
72:09.81Luke Carlin  U15MSt. Albans AC2:04.202:04.20-0.3 
Mens 800m F
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:05.75Dylan White  U17MKettering2:05.372:05.370.4 
22:05.94Benjamin White  U20MMarshall Milton Keynes2:00.922:00.92-1.1 
32:06.90Willem Hembry  U15MBromsgrove & Redditch2:05.972:05.97-0.1 
42:09.35Callum Sydenham  U17MBarnet2:06.802:06.800.3 
52:12.03Noah Clarke  U17MBarnet2:08.612:08.611.0 
Mens 800m G
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:10.91Elias Skaarup  U17MMarshall Milton Keynes2:09.02:09.01.8 
22:11.92Matthew Azzopardi PBU15MMalta2:11.922:11.922.7 
32:13.38Euan Lewis PBU15MOxford City2:07.642:07.64-0.2 
42:16.24Archie Clarke  U15MWreake & Soar Valley2:11.022:11.021.7 
52:19.51Callum Powell  U15MChiltern2:16.12:16.12.7 
Womens 800m A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:11.05Grace Tuesday PBU15WLewes2:09.522:09.521.1 
22:12.62Annabel Hedge  U17WSt. Albans AC2:11.072:11.071.0 
32:13.00Emily Parker SBU20WPoole AC2:13.002:12.313.1 
42:14.48Holly Watson  U17WChelmsford2:13.782:10.472.4 
52:14.86Katie Pye PBU15WAldershot, Farnham & District2:13.772:13.771.4 
62:18.66Emma McCluskey  U17WBarnet2:13.482:13.482.8 
72:22.13Beth Hamilton  U17WMansfield2:15.812:15.814.1 
Womens 800m B
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:16.78Charlotte Harris  U17WBarnet2:16.742:16.743.2 
22:18.03Emily Muzio  U20WBrighton & Hove2:17.162:17.163.1 
32:18.13Magdalena Gancheva PBU15WKettering2:18.132:18.133.7 
42:18.84Jemima Davey  U15WKettering2:17.052:17.053.3 
52:19.03Jorjia March  U13WBarnet2:15.932:15.933.5 
62:19.48Ava James  U15WLewes2:17.272:17.272.7 
72:21.01Payton Carter  U17WOxford City2:17.922:17.923.5 
Womens 800m C
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:16.94Olivia Chilton PBU15WMarshall Milton Keynes2:16.302:16.303.0 
22:16.96Lizzie Garner PBU17WMarshall Milton Keynes2:16.962:16.964.2 
32:20.33Chelsie Locker  U15WKettering2:18.992:18.994.1 
42:20.72Violet Rudkin PBU15WWreake & Soar Valley2:17.472:17.472.8 
52:21.17Luan Power PBU13WWreake & Soar Valley2:19.632:19.633.7 
62:23.55Lucy Hatfield  U17WBromsgrove & Redditch2:22.632:22.635.5 
72:25.05Lily Jessop-Tranter  U15WChiltern2:19.022:19.024.4 
82:32.46Sophie Dunbobbin  U17WCharnwood2:20.952:12.585.4 
Mixed 800m H
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:23.08Morgan Bunn PBU13MMK Distance Project2:19.212:19.214.6 
22:23.27Erin Treacy  U20WCorby2:21.262:21.264.2 
32:24.38Orla Enright PBU15WMarshall Milton Keynes2:19.232:19.233.8 
42:24.55Olivia McGhee PBU15WRugby & Northampton2:21.972:21.973.4 
52:33.22Natasha Tanner  U20WShaftesbury Barnet2:23.512:23.516.0 
Mixed 800m I
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:24.15Alexander Granfelt PBU17MMarshall Milton Keynes2:24.152:24.157.4 
22:24.28Jessica Lamb PBU13WKettering2:24.282:24.285.2 
32:24.95Emilia Willis PBU15WMarshall Milton Keynes2:24.472:24.476.7 
42:26.91Lottie Wilkin  U15WChelmsford2:19.812:19.814.3 
52:27.25Libby Freeland PBU15WMarshall Milton Keynes2:25.772:25.775.9 
62:29.77Kody Gilbody SBU15MWreake & Soar Valley/Wrekin College Triathlon Club2:24.832:23.183.9 
72:31.01Georgia Tongue  U13WSt. Albans AC/St. Albans Striders2:27.222:27.227.0 
82:33.07Marlie Nkoane  U15WChiltern2:25.962:25.965.7 
92:34.82Oliver Flemming  U15MBarnet2:30.052:30.055.3 
Mixed 800m J
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:27.51Felix Moorhouse PBU15MMarshall Milton Keynes2:24.772:24.775.6 
22:29.12Sian Evans PBU13WWreake & Soar Valley2:27.062:27.066.2 
32:30.44Jessica Vaines SBU17WMarshall Milton Keynes2:30.442:29.98.6 
42:32.99Jonty Bridger  U15MCambridge & Coleridge2:27.02:27.07.8 
52:33.68Amae Van Zyl  U15WHillingdon2:26.872:26.876.5 
62:37.71Siena Brancato  U17WWindsor Slough Eton & Hounslow/Cookham2:32.202:19.627.9 
Mixed 800m K
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:33.26Uma Doublet PBU15WBasingstoke & Mid Hants2:31.102:31.106.2 
22:35.90Holly Lindop PBU15WMarshall Milton Keynes2:30.982:30.989.3 
32:40.03Lottie Rose  U13WMarshall Milton Keynes2:27.812:27.816.6 
42:40.65Macy Allen  U15WMarshall Milton Keynes2:33.472:33.477.9 
52:42.28Zachary Els  U13MMarshall Milton Keynes2:35.42:35.49.1 
62:51.02Elsie Bennett  U13WRugby & Northampton2:41.692:41.6910.7 
Mixed 800m L
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:33.68Allegra Massey PBU17WChiltern2:33.682:33.686.4 
22:36.25Ethan Paris PBU15MMarshall Milton Keynes2:36.252:36.257.9 
32:38.75Quinn Bookless PBU13WWindsor Slough Eton & Hounslow/Cookham2:38.752:38.758.5 
42:40.81Thailia Iezzoni  U15WJersey2:34.822:34.828.4 
52:43.08Rowan Butler PBU20WMarshall Milton Keynes2:43.082:43.0813.4 
62:44.35Natasha Freeland  U15WMarshall Milton Keynes2:36.582:36.589.6 
72:44.82Grace Davis  U17WWest Suffolk2:39.832:39.839.5 
82:51.21Gemma Els  U15WMarshall Milton Keynes2:43.72:43.711.6 
92:54.03Tatenda Chesney  U13WMarshall Milton Keynes2:46.72:46.712.3 
Mixed 800m M
PosGunName AG ClubSBPBHC  
12:45.30Archie Burton PBU13MWycombe2:41.462:41.4613.2 
22:45.80Mai Kentish SBU15WMarshall Milton Keynes2:37.662:36.210.7 
32:50.29Katie Jacobs  U13WMK Distance Project2:49.102:49.1014.6 
42:51.00Amy Wooton  U17WMarshall Milton Keynes2:49.712:49.212.1 
52:53.37Abby Mulhall  U15WJersey2:45.82:45.811.9 
62:59.53Mae Burton SBU17WWycombe2:59.532:58.117.0 
73:04.38Molly Lyne  U13WSwindon2:48.72:48.712.1 
 
Mens 1500m A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
13:54.95Henry Dover PBU17MShaftesbury Barnet3:51.643:51.64-3.9 
23:57.19Christopher Perkins SBU20MBirtley3:57.193:54.59-3.9 
33:57.52Leo Freeland  U20MMarshall Milton Keynes/Wingate University3:50.933:50.93-3.1 
43:57.65Louis Small PBU20MAshford AC3:57.653:57.65-3.7 
53:58.70Adam Barber PBU20MHarborough3:58.703:58.70-3.6 
63:58.72Jack Small  U20MAshford AC3:57.113:57.11-3.4 
73:59.15James Wardle PBU20MRushcliffe3:57.073:57.07-3.4 
84:01.55Abdirahim Hamud  U20MShaftesbury Barnet3:56.793:56.79-3.2 
94:01.78William Rabjohns  U17MPoole AC3:54.893:54.89-3.0 
104:05.88Ethan Gear  U20MMedway & Maidstone3:58.343:58.34-2.7 
114:06.27Joseph Chamberlain  U20MDacorum4:00.723:57.31-3.0 
124:14.14Noah Bennett  U20MRugby & Northampton3:57.013:55.97-2.6 
134:22.25Max Berry  U20MSt. Edmund Pacers4:01.654:01.32-1.0 
Mens 1500m B
PosGunName AG ClubSBPBHC  
13:59.48Harry Hewitt PBU20MPeterborough & Nene Valley3:52.463:52.46-3.5 
24:02.75Jack Kinrade PBU17MShrewsbury4:02.754:02.75-4.0 
34:02.90Samuel Berhane PBU17MSweden4:02.904:02.90-1.1 
44:03.36Ethan Brady-Jones  U20MWirral3:58.673:58.67-2.8 
54:04.53Jack Davies SBU20MDerby3:57.903:57.90-3.1 
64:04.58Henry Yelling  U20MBrighton & Hove4:04.174:04.17-2.8 
74:05.43Luke Davis PBU20MWestern Tempo4:05.434:05.43-3.1 
84:05.79Conrad Norman  U17MSouth London3:59.423:59.42-2.3 
94:06.44Thomas James  U20MCrawley4:02.634:02.63-2.6 
104:06.72James Peck  U20MSt. Edmund Pacers4:01.194:01.19-2.4 
114:08.76Alex Lennon  U15MSutton & District4:02.454:02.45-2.1 
124:10.40Frank McGrath  U20MWindsor Slough Eton & Hounslow/Lagan Valley/Cookham4:02.544:02.54-2.4 
134:12.49Christo Chilton SBU17MSouth London4:12.494:06.56-0.6 
144:19.30Caleb O'Neill  U20MHerts Phoenix4:06.84:06.8-3.2 
154:24.06Daniel Harrison  U20MGreat Yarmouth4:03.64:03.6-1.8 
Mens 1500m C
PosGunName AG ClubSBPBHC  
14:08.05Joshua Fisher PBU20MShaftesbury Barnet4:05.064:05.06-2.0 
24:08.52Joseph O'Connell PBU20MHarborough4:04.624:04.62-2.3 
34:11.46Matthew Drummond Clark  U15MPreston4:05.554:05.55-2.0 
44:12.31George Wilson PBU15MCleethorpes4:07.824:07.82-2.0 
54:13.53Max Winfield PBU20MShaftesbury Barnet/Hertfordshire Schs4:11.984:11.98-1.6 
64:14.71Kristian Tung  U20MEaling Southall & Middx/Shropshire Schs/Malaysia4:04.174:04.17-2.7 
74:19.27Alexander Hägg  U17MSweden4:18.774:18.770.9 
84:20.08Iwan Thomas  U17MCarmarthen4:14.544:14.54-0.7 
94:20.82Nathaniel Rowe  U17MCity of Stoke4:11.304:11.30-0.8 
104:22.30Euan Pinder SBU17MChiltern4:15.784:15.78-0.8 
114:26.58Archie Pinder SBU17MChiltern4:12.754:12.75-2.0 
124:27.41Alexander Didaskalou  U15MWindsor Slough Eton & Hounslow4:19.774:19.771.1 
134:37.28Nathan Lamb  U15MRugby & Northampton4:20.654:20.650.3 
Womens 1500m A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
14:26.12Zoe Gilbody PBU17WWreake & Soar Valley/Shropshire Schs4:25.514:25.511.0 
24:28.70Keira Brady-Jones  U20WWirral4:26.734:22.101.5 
34:29.96Shaikira King PBU15WWreake & Soar Valley4:25.754:25.750.6 
44:34.02Pippa Roessler  U20WAldershot, Farnham & District4:21.284:21.280.8 
54:47.62Freya Ruffels  U17WWindsor Slough Eton & Hounslow4:41.594:41.593.4 
64:48.01Imogen Saunders  U15WWreake & Soar Valley4:42.104:37.803.4 
74:48.04Verity Valentine PBU15WSt. Edmund Pacers4:48.044:48.045.0 
84:49.39Eva Jha  U15WVale Royal4:34.614:34.611.9 
94:56.35Alice Bennett  U17WKettering4:33.574:33.570.6 
Mixed 1500m D
PosGunName AG ClubSBPBHC  
14:23.46Noah Scott-Donkin PBU15MHuntingdonshire4:08.104:08.10-1.3 
24:27.61Alex Brent  U20MMarshall Milton Keynes4:25.54:25.51.6 
34:28.14Noah Homer PBU13MBirchfield H4:23.954:23.950.6 
44:30.73Jacob Nugent PBU15MMansfield4:29.04:29.0-0.1 
54:35.78Ben E Taylor  U17MNotts4:28.54:28.51.4 
64:37.74Macsen Toogood  U15MCarmarthen4:37.374:37.372.5 
74:38.91Samuel Davis SBU17MBanbury4:30.154:30.151.7 
84:44.72Richie Mack PBU15MBanbury4:42.94:42.93.5 
94:45.09Euan Phillips  U15MShaftesbury Barnet4:37.764:37.761.8 
104:45.33Alex Hughes  U15MChiltern4:35.804:35.801.1 
114:46.04Louie Hemmings  U13MPeterborough & Nene Valley4:43.564:43.562.1 
124:48.51Liberty Whyte  U17WBlackheath & Bromley4:46.714:46.713.8 
135:03.41Milo Brotherton  U15MWreake & Soar Valley4:42.44:42.44.0 
Mixed 1500m E
PosGunName AG ClubSBPBHC  
14:47.61Alice Cox  U15WCrawley4:44.664:44.663.4 
24:51.53Seamus Conlon PBU15MWreake & Soar Valley4:44.624:44.624.3 
34:52.78Ciara Muzio PBU20WBrighton & Hove4:52.784:52.784.1 
44:53.65Elsie Jacobs  U15WMarshall Milton Keynes4:47.094:47.094.1 
44:53.65Gwenno Goode SBU20WCardiff4:53.654:46.535.9 
64:53.69Lauren Webb PBU15WMarshall Milton Keynes4:43.224:43.224.4 
74:53.95Katie Webb  U15WMarshall Milton Keynes4:41.684:41.683.7 
84:54.62Posie Shaw  U15WShaftesbury Barnet4:49.734:49.733.8 
94:56.24Immi Edwards  U15WBasingstoke & Mid Hants4:56.124:56.125.4 
104:56.87Eva Bartlett  U17WWindsor Slough Eton & Hounslow/Cookham4:49.664:49.664.9 
114:57.40Megan Taylor  U15WNotts4:51.724:51.724.8 
124:58.88Zachary Scott  U15MKettering4:52.744:52.744.2 
135:00.03Sophia Chapman PBU15WMarshall Milton Keynes4:48.104:48.103.8 
145:00.21Eloise Foster  U15WSwindon4:57.34:57.35.5 
155:02.87Isla Hall  U15WJersey4:58.44:58.44.9 
165:06.34Luciana Smith  U15WBlackheath & Bromley4:50.074:50.074.6 
175:09.16Zane Simpson  U13MJersey4:57.144:57.145.8 
185:09.44James Clutton  U15MKettering4:57.744:57.745.8 
Mixed 1500m F
PosGunName AG ClubSBPBHC  
14:53.37William Hapgood PBU13MWindsor Slough Eton & Hounslow/Cookham4:29.764:29.761.3 
24:54.52Josh Fitchett PBU17MMarshall Milton Keynes4:54.524:54.529.5 
34:54.94Teddy Silvey  U15MCookham4:50.354:50.354.1 
44:56.90Jake Tyrrell PBU15MWreake & Soar Valley4:45.114:45.113.3 
54:59.91Charlie Quantrill  U13MChiltern4:53.754:53.755.3 
65:02.55Lillie Holford  U15WWreake & Soar Valley4:59.964:59.966.6 
75:03.03Harlee Hooker PBU13MKettering5:00.905:00.905.2 
85:03.76Kaitlin Baitson PBU15WMarshall Milton Keynes5:01.295:01.295.6 
95:04.32Finley Brooker  U15MKettering4:59.24:59.25.2 
105:08.91Edward Faulkner PBU15MWycombe4:52.774:52.773.7 
115:09.98Laddie Shaw  U13MShaftesbury Barnet5:09.255:09.256.6 
125:10.24Evie Hemmings  U15WPeterborough & Nene Valley5:10.05:10.07.1 
135:10.64Charlotte Docwra  U20WChiltern5:08.485:08.166.7 
145:13.07Harrison Hill PBU15MWreake & Soar Valley5:01.925:01.925.2 
Mixed 1500m G
PosGunName AG ClubSBPBHC  
15:11.50Lottie Hemmings PBU20WPeterborough & Nene Valley5:11.505:11.507.4 
25:11.66Mollie Davis PBU13WBanbury5:07.145:07.146.8 
35:15.61Honey Fitzgerald PBU15WWindsor Slough Eton & Hounslow/Cookham5:15.615:15.617.7 
45:20.77Sophie Toyn  U20WMansfield5:18.815:10.677.4 
55:20.97Erin Carney  U15WVale Royal5:14.125:14.127.5 
65:23.03Katie Lennox PBU13WMarshall Milton Keynes5:17.895:17.898.0 
75:31.34Harriet Shaw PBU15WMarshall Milton Keynes5:31.345:31.349.4 
85:33.34Ivy Uhart  U15WWycombe5:22.075:22.079.6 
95:45.97Ellie Faulkner  U17WWycombe5:32.845:32.8411.5 
105:51.84Lexi O'Leary SBU15WMarshall Milton Keynes5:51.845:48.0410.6 
115:51.89Clara Booth PBU13WKettering5:42.85:42.811.3 
 
Mens 3000m A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
18:18.53Will Barnicoat  U20MAldershot, Farnham & District/Birmingham Uni8:06.768:06.76-4.7 
28:18.96Edward Bird PBU20MPoole AC8:14.598:14.59-4.4 
38:19.51Corey Campbell  U17MTeam East Lothian8:09.028:09.02-4.3 
48:20.77Dafydd Jones PBU20MCarmarthen8:20.778:20.77-3.8 
58:21.31Thomas Bridger PBU20MCambridge & Coleridge8:18.108:18.10-3.9 
68:21.44Jacob Deacon PBU20MChorley ATC8:21.448:21.44-3.7 
78:21.57Oliver Smart SBU20MTavistock Run Project/Birmingham Uni8:19.378:16.24-4.5 
88:22.81Ben Brown  U20MSouthampton8:20.428:20.42-4.5 
98:23.30James Dargan  U17MAldershot, Farnham & District8:21.008:21.00-3.5 
108:28.10Solomon Okrafo-Smart  U20MAbsolute Tri8:22.578:22.57-3.8 
118:28.87James Knockton  U20MTrafford8:14.508:14.50-4.5 
128:35.31Rowan Miell-Ingram  U20MRadley8:19.768:19.76-4.4 
138:48.27Benjamin Peck  U17MSt. Edmund Pacers8:33.968:30.00-3.4 
Mens 3000m B
PosGunName AG ClubSBPBHC  
18:41.56Wegahta Zerom PBU20MAshford AC8:40.148:40.14-3.5 
28:44.43Jake Wilson  U20MVale Royal8:32.738:32.73-3.0 
38:51.21Mark Ruby  U20MPoole AC8:33.468:33.46-2.7 
49:03.47Luke Newton  U17MCrawley8:49.068:49.06-1.9 
59:04.64Liam Stone  U20MAldershot, Farnham & District8:30.578:30.57-2.5 
69:04.95Samuel Greenstein  U20MShaftesbury Barnet8:53.838:53.83-1.5 
79:07.12Tom Emery PBU20MChiltern9:07.129:07.12-1.9 
89:22.61George Ogden  U20MSouth London8:49.238:49.23-1.6 
99:23.28Fletcher Hart  U17MSwindon9:09.919:09.91-0.8 
109:26.44Quinn Miell-Ingram  U17MRadley8:48.198:48.19-2.0 
119:35.31Raphael Rivero-Stevenet SBU20MAldershot, Farnham & District9:35.318:53.83-0.7 
Womens 3000m A
PosGunName AG ClubSBPBHC  
19:19.12Jess Bailey PBU17WLeven Valley9:19.129:19.120.1 
Page: 1 2