Washlands Relays External Results
Burton-under-Trent
12 Jun 19
Page: 1 2
Head to Head - to compare runners check 2 or more boxes below and then click
 
2ML L1
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
111:13   Danny Warren  SENMBadgers  0.7 
211:14   Matthew Lear  U20MBurton  2.2 
311:33   Andy Hawtin  SENMSouth Derbyshire  2.4 
411:48   Jamie Fletcher  SENMHeanor  2.5 
511:49   Max Kent  U17MTamworth  3.6 
611:51   Alastair Burgwin  SENMIvanhoe  4.2 
711:59   Howard Bush  V45MTamworth  2.7 
812:01   Rob Mace  SENMPeel  4.3 
912:13   Matthew Wagstafe V40M     
1012:15   Shaun Coulton  V50MHermitage/Ivanhoe  3.7 
1112:18   Sam Bassett  SENMSouth Derbyshire  4.0 
1212:28   Paul Waters  V45MHatton Darts RC  3.3 
1312:34   Nick Rowles  V45MIvanhoe  5.3 
1412:41   James Stretton U17MTamworth    
1512:49   Christian Glover  SENMSouth Derbyshire  6.4 
1612:49   Flick Bounds V35W     
1712:56   Shane Chapman  V35MSouth Derbyshire  5.0 
1813:00   Owen Barron V50MURR    
1913:07   Mark Harriott  V50MSouth Derbyshire  3.5 
2013:12   John Finn  V50MHatton Darts RC/Ivanhoe  6.1 
2113:21   Tim Rhodes  V45MSouth Derbyshire  4.7 
2213:28   Ethan Sharratt  U17MBurton  6.6 
2313:29   Pawel Mazur  SENMIvanhoe  11.3 
2413:32   James Cox  V35MIvanhoe  9.3 
2513:40   Stanislaw Knopik  V55MHatton Darts RC  8.4 
2613:43   Jessica Robertson-Dover U17W     
2713:44   Lee R Rickards  V40MPeel  7.5 
2813:51   Glenn Smith  SENMSouth Derbyshire  9.1 
2913:56   Barry Ross  V45MSouth Derbyshire  8.4 
3014:07   Ruth Enion  SENWIvanhoe  12.6 
3114:08   Emily Partridge  SENWIvanhoe  10.9Click your Clock logo
3214:13   Chloe Hawkins SENWURR    
3314:14   Amelie Brown U17WBurton    
3414:20   Jonathon Dumalow SENMBurton    
3514:23   Ian Archer  V50MSouth Derbyshire  11.5 
3614:25   Lauren Ford U17WBurton    
3714:30   Becky Moult SENWSouth Derbyshire Road Runners    
3814:31   Tim Wade  V50MHatton Darts RC  8.8 
3914:32   Colin Mee  V60MSouth Derbyshire  12.3 
4014:33   Richard Peel V40M     
4114:34   Andrew Pickard  SENMPeel  7.7 
4214:35   Ashley Goodman  SENMPeel  11.0 
4314:42   Leigh Harris V40MURR    
4414:46   John Widdowson SENM     
4514:47   Richard Finnigan SENMHatton Darts RC    
4614:50   Richard Sutton V40M     
4714:51   Katherine Bradley  V50WTamworth  12.9 
4814:54   Kevin Clarke  V50MSouth Derbyshire  10.4 
4915:01   Tegan Vickery U17WTamworth    
5015:02   Darren Truman  V50MPeel  15.2 
5115:07   Deborah Gilman  V50WHatton Darts RC  9.5 
5215:08   Marcin Wolano SENMHatton Darts RC    
5315:09   Nikki Reeves  V45WSouth Derbyshire  11.7 
5415:23   Mathew Joyce  V55MIvanhoe  13.6 
5515:24   Paul Glover  V55MSouth Derbyshire  10.2 
5615:33   James Cobb  V40MSouth Derbyshire  14.1 
5715:34   Julie Taylor  V40WIvanhoe  13.0 
5815:35   Neil Scrannage V40M     
5915:36   Darren O'Leary  V50MPeel  14.3 
6015:37   David Walters  V55MSouth Derbyshire  15.3 
6115:37   Kelvin Taylor  V45MSouth Derbyshire  15.6 
6215:42   Robert Sharratt  V60MBurton  13.7 
6315:58   Laura Bingham  SENWHatton Darts RC  17.4 
6416:00   Amanda Hedges  V45WBurton  15.5 
6516:01   Mukesh Deva  V50MIvanhoe  16.9 
6616:06   Jon Todd V50M     
6716:19   Donna Lancaster  V35WPeel  17.2 
6816:20   Mark Boffey  V45MPeel  17.3 
6916:24   Lauren Docksey SENWWashlands Women Runners    
7016:25   Sophie Fowkes U17WBurton    
7116:27   Joe Baldwin SENMSouth Derbyshire Road Runners    
7216:27   Robert Briers V60MIvanhoe Runners    
7317:02   Amy Brookes V35WSouth Derbyshire Road Runners    
7417:04   Emily Atkins  U20WSouth Derbyshire  19.7 
7517:05   Lisa Hall V45WIvanhoe Runners    
7617:07   Carol Astbury V55WURR    
7717:10   Alison Eley  V40WWashlands  20.5 
7817:13   Karlene Lewis V35WURR    
7917:16   Rachel Thompson  SENWIvanhoe  19.9 
8017:21   Lucy Allsop  SENWIvanhoe  18.9 
8117:22   Alison Benstead  V35WWashlands  23.0 
8217:34   Karen Wilks  V45WSouth Derbyshire  18.6 
8317:38   Grace Hedges U17WBurton    
8417:59   Helen Finn  V60WIvanhoe  17.4 
8518:06   Kate Fox  V40WWashlands  28.2 
8618:13   Amanda Spalding  V50WWashlands  23.8 
8718:16   Amy Derbyshire  V40WIvanhoe  21.6 
8818:33   Linda Milner  V50WWashlands  22.5 
8919:56   Karen Susan Jackson  V55WWashlands/Hatton Darts RC  24.9 
9021:21   Edmond Farmer U17M     
9122:57   Michelle Moore V35WIvanhoe Runners    
9224:27   Julie Henfrey  V45WIvanhoe  32.6 
2ML L2
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
111:43   Christopher Pearson  V40MSouth Derbyshire  0.7 
211:50   Ben Evans  V40MTamworth  0.7 
312:04   Martin Hollamby  V35MPeel  3.6 
412:04   Tom Potter  U17MIvanhoe  2.3 
512:05   David McGowan  SENMBadgers  1.6 
612:19   Tom Bradley  SENMHatton Darts RC  1.6Click your Clock logo
712:24   Duncan Stewart  V40MHatton Darts RC  4.0 
1012:28   Jenny Laing  SENWSouth Derbyshire  5.8 
812:28   John Jenkins  SENMTamworth  0.8 
912:28   Ramzi Sidani  V40MIvanhoe  2.6 
1112:34   Ben Sawbridge  U17MBurton  2.8 
1212:38   David Hobbs  SENMSouth Derbyshire  2.9 
1312:41   Luca Bradley U17MTamworth    
1412:43   Nathan Holmes  SENMSouth Derbyshire  6.4 
1512:43   Chris Thurburn SENMIvanhoe Runners    
1612:50   Christopher Hanman  V45MSouth Derbyshire  6.1 
1713:01   Rob Spencer SENM     
1813:04   Stuart Halsey  V55MSouth Derbyshire  5.8 
1913:05   Tracy Hinxman  V45WDerby/Gloucester/Midland Masters  2.8 
2013:22   Simon Danks V40MURR    
2113:40   Christina Hawtin  SENWSouth Derbyshire  6.6 
2213:44   Shane McNamara SENMHatton Darts RC    
2314:03   Freddie Kugelmann U17MBurton    
2414:08   Malcolm Bembridge  V50MPeel  10.2 
2514:08   David Smith  V45MHatton Darts RC  12.2 
2614:10   Damon Bland  V50MIvanhoe  7.7 
2714:18   Andy Lindley V50MSouth Derbyshire Road Runners    
2814:18   Emily Wideman  V35WIvanhoe  10.9 
2914:20   Duncan Foxon V40M     
3014:20   Rebecca Hobbs  SENWTamworth  9.3 
3114:22   Sophie Cooper  SENWIvanhoe  12.4 
3214:26   Richard Hope  SENMIvanhoe  10.6 
3314:31   Phill Hall V40M     
3414:32   Stephen Clews  V60MHatton Darts RC  7.5 
3514:38   Andrew Orme  V50MSouth Derbyshire  7.2 
3614:42   Dominic Sacker V40MURR    
3714:49   Mark Hedges  V45MBurton  12.4 
3814:50   Stephen Leafe  V55MSouth Derbyshire  9.4 
3914:56   Daisy Smith  U13WTamworth  12.8 
4015:02   Lisa Wright  V40WSouth Derbyshire  12.0 
4115:04   Evlyn Sharratt  U15WBurton  13.0 
4215:14   Simon Gordon  V40MPeel  13.7 
4315:21   Neil Adams V40MIvanhoe Runners    
4415:21   Helen Jeffrey V45WIvanhoe Runners    
4515:22   Sarah Glanville V45W     
4615:38   Emma Birtles  V35WPeel  17.6 
4715:42   Leo Molloy U17MBurton    
4815:42   Andrea Trickett  V35WIvanhoe  14.6 
4915:47   Vicky Blissitt V45WBurton    
5015:56   Warren Simms V60M     
5116:00   Dave Renshaw  V40MSouth Derbyshire  24.3 
5216:07   Andrew Meadows  V55MSouth Derbyshire  11.1 
5316:09   George Hope  SENMPeel  16.5 
5416:21   Helen Dyche  V40WWashlands  13.4 
5516:38   Stephany Hackett V35WURR    
5616:40   Carl Hole V40MPeel RR    
5716:40   Hannah Lee  SENWWashlands  20.3 
5816:44   Laura Hope  SENWIvanhoe  19.4 
5916:53   Lily Trueman U17WBurton    
6017:04   Sian Hamilton  V45WWashlands  16.1 
6117:04   Carolyn Osborne  V50WIvanhoe  14.8 
6217:05   Sarah Walters  SENWSouth Derbyshire  19.2 
6317:11   Tim Mudd  V50MPeel  16.9 
6417:13   Gemma Shaw  V35WIvanhoe  21.0 
6517:16   Mindy Ashton  V45WIvanhoe  19.9 
6617:34   Jo Butler  V50WHatton Darts RC  18.3 
6717:37   Fiona Bowyer V45WURR    
6817:44   Stuart Bates V40M     
6917:48   Reailtin Dunne U17WBurton    
7017:59   Todd Blissett U17MBurton    
7118:00   Phil Jackson V50M     
7218:19   Rachael Edwards  V40WWashlands  23.0 
7318:23   Rebecca Lenaghan V35WSouth Derbyshire Road Runners    
7418:25   Jenny Winter  SENWSouth Derbyshire  21.8 
7518:25   Ellie Dickson  V35WSouth Derbyshire  19.2 
7618:35   Bev Davies V45WURR    
7718:44   Anna Bach  V45WWashlands  26.5 
7818:47   Becki Atkins V45WSouth Derbyshire Road Runners    
7918:54   Sandra Ingram  V45WPeel  19.2 
8019:14   Lynne Munro  V50WIvanhoe  27.4 
8119:19   Tracey Lambert  V45WHatton Darts RC  22.1 
8219:22   Joanne Bell  V50WWashlands  25.0 
8319:32   Jane Ward-Stanton V45WSouth Derbyshire Road Runners    
8420:00   James Foxon U17M     
8520:00   Helen Brandon V35WIvanhoe Runners    
8620:21   Sarah Austin  SENWHatton Darts RC  25.8 
8720:28   Mary Sharp  V65WSouth Derbyshire  25.2 
8820:49   Helen Clarke  V50WSouth Derbyshire  25.2 
8922:20   Marie Miller  V45WIvanhoe  29.2 
9023:51   Kelly Hanson V35WHatton Darts RC    
9124:04   Kay Gosling  V45WIvanhoe  32.3 
9228:16   Joanne Seacombe V35WWashlands Women Runners    
2ML L3
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
111:47   Chris Horton  V40MBadgers  0.8 
211:54   Ross Clarke  SENMSouth Derbyshire  2.0 
311:54   Dale Langley  SENMTamworth  1.6 
411:56   James Farmer  U20MSouth Derbyshire  0.2 
511:58   Lisa Palmer-Blount  V40WDerby/Midland Masters  3.0 
611:59   Jack Shorton U17MBurton    
712:09   Mark Parker  SENMIvanhoe  1.6 
812:32   Mark Slade  V35MHatton Darts RC  3.0 
912:34   Richard Bebbington  V50MIvanhoe  10.0 
1012:35   Howard Bush  V45MTamworth  2.7 
1112:35   Emma Pick  U23WPeel  6.4 
1212:48   Haydon Robinson V40M     
1312:49   Craig Hinds  V45MIvanhoe  7.1 
1412:59   Benjamin Holmes  SENMSouth Derbyshire  5.9 
1513:02   Nick Rowles  V45MIvanhoe  5.3 
1613:10   Brian Thomas  V45MHatton Darts RC  6.2 
1713:13   Andrew Windle  V35MSouth Derbyshire  5.5 
1813:17   Jesse Bradley U17MTamworth    
1913:21   Maisie Truemann U17WBurton    
2013:25   Christian Hawkins SENMURR    
2113:32   Andrew Stanley  V35MIvanhoe  7.9 
2213:38   Louise Insley  V45WDerby/South Derbyshire/Midland Masters  7.8 
2313:44   Romain Chambard  V40MSouth Derbyshire  6.8 
2413:47   Abby Halcarz  SENWIvanhoe  5.7 
2513:53   Andrew Bottrill  V40MIvanhoe  9.6Click your Clock logo
2614:04   Toby Hedges U17MBurton    
2714:04   Richard Wyness SENMURR    
2814:11   Peter Stevens  V40MHatton Darts RC  9.4 
2914:20   Patrick Horn  SENMIvanhoe  9.2 
3014:23   Keegan Smith  V35MTamworth  12.0Click your Clock logo
3114:27   Katie Dennis  SENWSouth Derbyshire  10.1 
3214:29   Nigel Atkins  V55MSouth Derbyshire  10.5 
3314:32   Chris Fletcher  V60MHatton Darts RC  8.9 
3414:35   Richard Nash  V45MHatton Darts RC  9.5 
3514:39   Simon Harris SENMURR    
3614:52   Dave Benstead  V50MHatton Darts RC  10.5 
3714:54   Wendy Sharratt  V45WTeam Derby Runner/Burton  7.1 
3815:02   Jonny Fitton V50M     
3915:05   Caitlin McCarney U17WBurton    
4015:12   Anthony Richards  V50MSouth Derbyshire  11.2 
4115:15   Matthew Shaw  V40MPeel  14.5 
4215:18   Lisa Stretton  V45WTamworth  13.0 
4315:19   Bethan Schofield  V40WHatton Darts RC  14.6 
4415:22   Fiona Betts  V45WIvanhoe  12.3 
4515:23   Tracey Glover  V45WSouth Derbyshire  10.3 
4615:25   Ashley Hancox V50M     
4715:38   Sam Cross U17MBurton    
4815:46   Mark Murkin  V40MSouth Derbyshire  12.3 
4915:52   Pete Hurdman V40M     
5016:02   Katarina Compton  V40WSouth Derbyshire  12.0 
5116:04   Zoe Schnepp  V35WPeel  19.5 
5216:15   Nancy Bennion  V45WIvanhoe  15.6 
5316:23   Judith Matthews  V50WPeel  15.0 
5416:25   Hazel O'Brien  V45WSouth Derbyshire  16.3 
5516:32   Malcolm Moore  V65MSouth Derbyshire  16.5 
5616:32   Sue Tait V55WIvanhoe Runners    
5716:32   Rachel Elliot V45WHatton Darts RC    
5816:38   Chris Elsegood  SENMSouth Derbyshire  10.8 
5916:39   Keith Morant  V50MBurton  20.4 
6016:46   Tor Meadow-Evans V45WIvanhoe Runners    
6116:51   Sandra Lawless  V45WIvanhoe  13.2 
6216:54   Barbara Delaney  V40WWashlands  19.7 
6316:56   Cara McCarney U17WBurton    
6417:06   Catherine Beal SENWWashlands Women Runners    
6517:10   George Kugelmann U17MBurton    
6617:14   Emma Livingstone  V35WPeel  20.1 
Page: 1 2