BMC PB Classic External Results
Street
4 May 19
800 1500 3000 

Page: 1 2
Head to Head - to compare runners check 2 or more boxes below and then click
 
Mens 800m A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
11:53.05   Daniel Howells PBU20MAldershot, Farnham & District1:49.341:49.34-3.8 
21:57.56   Harry Roffey PBU20MSheffield & Dearne/Millfield Sch1:55.691:55.69-0.4 
31:58.79   Liam Dunne SBU17MChichester1:55.81:55.8-2.3 
41:59.26   Oliver Hall  U20MBracknell AC1:54.071:54.07-1.4 
51:59.42   Jake Minshull PBU15MCoventry1:58.241:58.24-1.7 
62:00.71   Elliot Doughty PBU20MSwindon1:58.81:58.80.3 
72:01.55   Will Bond  U17MExeter1:59.641:58.640.4 
82:01.99   Adam Kimber SBU20MCity of Portsmouth2:01.702:00.741.3 
92:03.35   Jack Dutton SBU17MNorth Devon2:03.352:00.593.4 
Mens 800m B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:00.93   Thomas Mason  U17MExeter1:57.781:57.781.0 
22:01.02   Ben McIntyre PBU20MSwindon1:59.971:59.97-0.8Click your Clock logo
32:02.91   Max Watson PBU17MTaunton/King's College Taunton2:02.912:02.911.6 
42:03.66   Nathan Hackley  U17MHillingdon2:01.972:01.971.1 
52:03.88   Harry Grace SBU23MAldershot, Farnham & District2:03.111:58.394.2 
62:04.34   Robbie Hawkins  SENMYeovil/Yeovil Town2:03.32:00.30.6 
72:05.63   Luke Gawthorn  U20MNewport2:02.72:02.70.0 
82:07.18   Harry Cunningham SBU17MSwindon2:01.72:01.70.0 
92:07.94   Jake Seville  U20MNewport2:01.372:01.372.9 
Mens 800m C
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:01.97   Laszlo Toth  SENMBournemouth/Hungary1:59.281:59.28-0.1Click your Clock logo
22:03.10   Benjamin Hamblin PBU17MNorth Somerset1:58.531:58.53-0.6 
32:03.95   Niall Thorne PBU20MAvon Valley2:03.952:03.951.7 
42:04.56   Matthew Smith PBU20MSwindon2:04.562:04.5611.6 
52:04.87   Louis Chamberlain PBU17MExeter2:02.102:02.100.3 
62:05.32   Michael Owen PBU17MNewport2:02.542:02.540.7 
72:05.58   David Bendle SBU20MStroud2:01.992:01.991.8 
82:06.05   Tom Simpson SBU20MCambridge H/Greenwich Tritons/Millfield Sch2:06.052:05.053.6 
92:08.70   Zachary Crowther PBU15MHerne Hill2:05.892:05.891.7 
102:11.23   Oscar Lee  U17MTaunton2:04.192:04.191.5 
Mens 800m D
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:06.38   Archie Pierce PBU17MSwindon2:02.952:02.951.8 
22:07.59   Seth Lake PBU17MWimborne2:07.592:07.593.6 
32:07.73   Harvey Kande PBU15MHerne Hill2:07.732:07.732.8 
42:09.57   Adam Leworthy PBU17MNorth Devon2:06.982:06.980.8 
52:10.22   Joseph Knibb SBU17MSwindon2:10.222:09.567.2 
62:10.56   Joe Milton PBU17MAvon Valley2:09.812:09.812.9 
72:12.34   Leo Stark  U15MNewport2:07.62:07.61.6 
82:17.85   Samuel Hart  U15MTorbay/Newton Abbot2:08.482:08.483.3 
Mens 800m E
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:10.85   Abdirahim Hamud PBU15MHillingdon2:10.852:10.850.0 
22:11.00   William Wright PBU20MNewquay & Par2:11.002:11.003.9 
32:12.48   Jack Stretton PBU15MLeicester2:07.72:07.71.1 
42:12.86   Blake Williams PBU15MNewquay & Par2:11.562:11.56-0.4 
52:15.19   Guy Stevens PBU15MBasingstoke & Mid Hants2:12.722:12.723.9 
62:19.34   Bernard Mealing  U17MWells City/Yeovil2:15.022:15.026.0 
72:19.55   Oliver Morris PBU15MMillfield Sch2:19.552:19.559.9 
82:20.87   Andrew Power  U17MTaunton2:05.082:05.081.4 
Mens 800m F
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:16.50   Samuel Holloway  U15MNorth Somerset2:14.92:13.323.4 
22:21.38   Fred Fisher SBU17MTaunton/King's College Taunton/Yeovil2:21.382:16.356.9 
32:22.33   Oliver Doughty SBU15MSwindon2:22.332:21.49.8 
42:22.69   Joseph Hull  U15MBristol & West2:18.802:18.805.2 
52:23.05   Jake Fisher  U15MTaunton/King's College Taunton2:20.372:18.245.3 
62:23.52   Eddy Purser SBU15MCity of Portsmouth2:23.522:22.675.3 
72:23.80   Will Calvert PBU15MStroud2:23.802:23.807.2 
82:24.05   Bradley Whitlock PBU15MCity of Portsmouth2:16.82:16.85.9 
92:26.26   Tony Roper PBV55MBristol & West/Midland Masters2:26.262:26.262.8Click your Clock logo
102:35.36   James Carr PBU15MWells City2:35.362:35.369.0 
Mens 800m G
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:15.74   Jamie Van-de-Velde PBU17MNorth Somerset2:15.742:15.745.0 
22:19.30   Otto Kingston PBU17MBristol & West2:19.302:19.306.2 
32:19.78   Christopher Oliveira PBU13MNorth Devon2:16.182:16.182.1Click your Clock logo
42:25.90   Henry Hawkins  U15MSomerset Schs2:15.552:15.557.8 
52:26.55   Evan Smalldon PBU15MTaunton2:26.552:26.556.4 
62:26.84   Samuel Kemp PBU15MBasingstoke & Mid Hants2:21.322:21.323.9 
72:27.29   Christopher Kirwin PBU17MTorbay2:24.672:24.677.5 
82:27.46   Harrison Black PBU17MSwindon2:22.72:22.77.3 
92:29.92   Joshua Dunne SBU13MChichester2:20.002:20.004.2 
102:38.42   William Muzio  U15MBrighton & Hove2:25.282:25.288.5 
Womens 800m A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:09.50   Anna Burt SBU20WTeam Bath2:07.542:04.522.9 
22:09.63   Annie Testar SBU20WStroud2:07.342:07.342.2 
32:12.05   Ellie Farrow SBU20WCity of Portsmouth2:09.312:07.512.3 
42:12.70   Hannah Roberts SBU17WBracknell AC2:10.962:10.962.3 
52:15.22   Ella Fryer PBU17WSt. Mary's Richmond2:13.482:13.482.4Click your Clock logo
62:16.17   Catherine Edwards PBU20WBasingstoke & Mid Hants2:12.962:12.963.2 
72:16.92   Holly Bigger PBU17WWells City/Yeovil2:16.922:16.925.3 
82:22.21   Eleanor Webster  U17WTeam Bath2:18.672:18.135.2 
Womens 800m B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:17.63   Indienne King SBU17WWreake & Soar Valley2:11.172:11.173.0 
22:19.36   Emma Hansen  U17WCheltenham2:19.092:16.656.3 
32:20.24   Ellie Minshull  U20WCoventry2:19.602:15.496.3 
42:21.65   Darcy Dryden PBU15WYeovil2:21.652:21.657.1 
52:23.13   Danni Sinclair  U17WBristol & West2:17.92:17.95.5 
62:26.61   Maddy Herbert  U17WWimborne/Team Dorset2:25.42:21.489.3 
72:31.17   Ruby Brook  U15WStroud2:19.922:19.926.7 
Womens 800m C
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:18.01   Lucy Chalmers PBU17WSlough Junior/Millfield Sch2:18.012:18.015.4 
22:19.10   Sarah Wilson SBU20WTeam Bath2:19.102:14.154.1 
32:21.92   Emily Dunkley SBU15WCity of Portsmouth2:17.062:17.065.7 
42:23.21   Pia Lewis PBU17WBrighton & Hove/Millfield Sch2:23.212:23.217.9 
52:24.99   Darcie Bass PBU17WSwansea2:24.992:24.997.6 
62:28.57   Harriet Hillman SBU15WSwindon2:26.682:25.2010.6 
72:39.07   Sophie Capel  U20WSwindon2:31.452:24.9811.6 
Womens 800m D
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:23.06   Thea Piercy PBU15WMendip2:23.062:23.066.5 
22:24.50   Mackenzie O'Dea PBU15WYeovil/Wells City2:20.512:20.517.0 
32:25.81   India Ibbotson  U17WTeam Bath2:25.242:24.77.1 
42:26.18   Clementine Houlden PBU15WBristol & West2:23.232:23.237.4 
52:26.49   Emily Muzio SBU17WBrighton & Hove2:21.912:21.916.3 
62:26.72   Isobel Rabjohns PBU17WPoole AC2:24.802:24.806.5 
72:27.84   Lillian Wilcox  U20WBridgnorth2:25.472:25.478.2 
82:39.57   Phoebe Finkel PBU15WUnited States2:39.572:39.5713.5 
92:41.36   Maddie Bond  U17WCity of Portsmouth2:40.662:27.0313.6 
Womens 800m E
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:26.45   Florence Fuller PBU17WStroud2:26.452:26.458.6 
22:27.05   Keira Devereux  U15WNorth Somerset2:19.792:19.795.7 
32:29.26   Millie Ayres PBU17WNorth Devon2:28.682:28.688.0 
42:29.49   Bethan Morgan PBU17WNewport/Avon Schs2:29.492:29.4911.1 
52:29.52   Rosie Challender PBU15WNotts2:26.112:26.117.4 
62:30.13   Sarah Everitt SBV50WBristol & West/Welsh Masters2:30.132:24.26.1 
72:33.43   Macy Connolly SBU13WBasingstoke & Mid Hants2:29.292:29.296.3 
Womens 800m F
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:31.04   Camilla Brown PBU17WPoole AC2:28.232:28.237.1 
22:31.77   Emma Bendle  U17WStroud2:29.712:29.719.7 
32:32.91   Ashleigh Steer SBU17WNewport2:30.662:28.358.4 
42:36.34   Ella Rogers PBU15WTorbay2:36.342:36.3411.3 
52:39.09   Kitty Brydon PBU13WCity of Portsmouth2:39.092:39.0910.1 
62:41.50   Grace Claridge  U17WBristol & West2:39.582:29.9713.7 
72:42.14   Aaliyah Arkell SBU17WCity of Portsmouth2:36.72:36.79.9 
82:42.80   Khaya Swaine PBU13WSwindon2:39.02:39.010.1 
Mixed 800m G
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:29.77   Jacob Roe PBU17MBristol & West2:29.772:29.778.3 
22:32.18   Elliot Jeston PBU13MNorth Somerset2:27.472:27.475.4 
32:38.69   Florence East PBU13WCity of Portsmouth2:35.612:35.618.2 
42:39.00   Amos Kingston  U15MBristol & West2:32.12:32.16.2 
52:41.53   Emily Wilcox PBU17WNewport2:35.642:35.6410.0 
62:43.61   Cerys Lee SBU20WTaunton2:37.522:33.7611.9 
72:44.41   Sophie Wren PBU15WNorth Devon2:37.112:37.1110.5 
82:44.78   Amber Sumpter PBU15WStroud2:44.782:44.7812.1 
92:46.20   Louise Jeffries SBV60WTeam Bath/South West Vets2:46.202:41.7612.1 
Mixed 800m H
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:39.88   Fred Cummins SBU15MBristol & West2:39.882:30.8610.1 
22:40.95   Zachary Roe PBU15MBristol & West2:40.952:40.9513.0 
32:41.55   Will Chapman PBU15MBristol & West2:41.552:41.5513.7 
42:44.65   George Sharp  U13MBasingstoke & Mid Hants2:35.92:35.97.4 
52:48.70   Oisin O'Halloran PBU11MBristol & West2:48.702:48.709.2 
62:49.46   Esther Rumsey  U13WStroud2:48.92:48.911.7 
72:51.96   Ruby Gordon PBU13WCity of Portsmouth2:51.962:51.9616.0 
83:15.27   Rufus Hull PBU11MBristol & West3:15.273:15.2721.4 
 
Mens 1500m A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
13:56.40   Matthew Stonier  U20MInvicta East Kent3:50.423:50.42-3.8 
23:57.59   Samuel Charig  U20MCity of Portsmouth3:54.613:54.61-2.1 
33:58.44   Ben Thomas PBU20MCarmarthen3:58.443:58.44-1.0 
44:00.10   Cameron Macrae  U20MInvicta East Kent3:56.623:56.62-2.6 
54:01.07   Jamie Grose SBSENMPoole AC/Bournemouth/Bournemouth4:01.073:53.05-1.9 
64:02.94   Joe Blacknell PBU20MAldershot, Farnham & District4:02.884:02.88-2.1 
74:06.13   Abdi Hasan  U20MYate/Westbury4:04.04:04.0-1.6 
84:06.36   Oliver Smart PBU17MTavistock Run Project4:02.894:02.89-2.7 
94:07.70   Robert Howorth SBU20MTeam Bath/Cardiff Met Uni4:07.704:01.31-1.7 
104:10.91   Ethan Pierce PBU20MSwindon4:09.864:09.86-1.7 
114:12.20   Will Morris  U17MLavington Athletics/City of Salisbury4:09.534:09.530.8 
124:12.83   Sam Gentry  U20MNorth Somerset4:08.384:06.39-0.2 
134:15.05   Hanad Ahmed  U17MHillingdon4:08.114:08.11-0.1 
Mens 1500m B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:09.68   Ollie Lock PBU17MNorth Somerset4:09.684:09.680.1 
24:11.83   Daniel Baynham PBU20MWimborne4:11.834:11.832.1 
34:12.04   Joe Ponter PBU17MTaunton4:03.834:03.83-0.8 
44:13.45   William Aitken PBU17MBarnsley AC/Millfield Sch4:10.234:10.230.7 
54:13.56   Spencer Smith PBU20MNewport4:13.174:13.170.1 
64:14.50   Jack Latus PBU17MSwindon4:09.214:09.210.7 
74:14.88   Oscar Parrick PBU17MInvicta East Kent4:14.884:14.883.4 
84:15.43   Tom Heal PBU17MTaunton4:12.744:12.74-0.1 
94:16.11   Liam Dailey PBU20MStroud4:09.74:09.70.2 
104:16.57   Sam Ponter PBU17MTaunton4:14.644:14.640.4 
114:17.64   Josh Smith PBU17MPoole AC4:07.894:07.89-0.3 
124:19.56   Finley Ball PBU17MNorth Devon4:17.634:17.630.0 
134:28.20   Dylan Dukes SBU20MWells City/Yeovil4:28.204:17.205.6 
Mixed 1500m C
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:19.92   Hamish James SBU20MNorth Devon4:14.584:13.85-0.8 
24:21.67   Seamus Robinson PBU15MWestbury/Yate4:19.944:19.940.7 
34:21.94   Isaac Murray PBU17MCornwall AC4:20.614:20.61-0.4 
44:23.64   Archie Coates PBU15MYeovil/Dorset Schs4:14.474:14.47-0.4 
54:23.70   Sam Mills PBU15MExeter4:21.154:21.150.6 
64:23.70   Oliver Capps SBU15MExeter4:21.294:21.292.5 
74:24.66   Luke Hamley  U17MNorth Devon4:15.414:15.410.0 
84:24.83   Ollie Thorner SBU20MWells City/Yeovil/Millfield Sch4:24.834:22.032.6 
94:26.76   Ryan Symington  U17MPoole AC4:18.984:18.980.6 
104:28.25   William Rabjohns  U15MPoole AC4:16.494:16.490.0 
114:29.63   Alexandra Brown  U20WHerne Hill/Hercules Wimbledon4:27.104:27.102.0 
124:30.03   Lukas Harber PBU15MWorthing4:26.24:26.22.1 
134:30.89   Charles Davies  U17MWimborne4:29.334:29.332.4 
144:31.13   Molly Canham PBU20WExeter4:19.714:19.712.4 
154:33.49   Luke Birdseye  U15MWindsor Slough Eton & Hounslow4:25.964:25.960.5 
164:34.08   Cameron Walker-Powell  U15MCity of Portsmouth4:21.964:21.961.8 
Mixed 1500m D
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:25.62   Owen Lythell PBU17MAvon Valley4:25.34:25.31.2 
24:27.56   Zak Hurrell PBSENMWells City4:27.564:27.560.0Click your Clock logo
34:32.76   Mark Ruby PBU15MPoole AC4:32.764:32.760.1 
44:33.69   Elise Thorner PBU20WWells City/Millfield Sch/Yeovil4:33.694:33.692.4 
54:33.72   Leon Ruffle PBU15MBasingstoke & Mid Hants4:33.724:33.723.8 
64:33.73   Alexandra Millard PBU20WInvicta East Kent4:29.584:29.582.9 
74:35.64   Joel Green PBU17MWimborne4:34.14:34.13.6 
84:36.10   Charlie Hague SBU13MExeter4:31.974:31.971.9 
94:36.81   Toby Watson PBU17MWells City/Yeovil4:30.394:30.392.6 
104:37.53   Madeleine Johnson SBU20WWimborne4:37.534:34.264.5 
114:41.72   Leo Stockham PBU17MWells City4:28.04:28.01.8 
124:41.82   Amy Young  U17WWindsor Slough Eton & Hounslow4:41.324:41.324.4 
Mixed 1500m E
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:35.29   James McKibbin T20/F20  U23MNorth Devon4:29.614:29.61-0.1 
24:38.20   Jago Betts PBU20MMillfield Sch4:38.204:38.208.7 
34:38.52   Charlie Harris PBU15MSwansea4:31.834:31.832.0 
44:42.05   Charlotte Dewar PBU15WWindsor Slough Eton & Hounslow4:36.024:36.023.6Click your Clock logo
54:42.18   Scarlett Livingstone PBU15WExeter4:37.504:37.503.6 
64:43.05   Daniel Fisher PBU15MTaunton4:41.494:41.492.7 
74:43.51   Molly Jones PBU20WWindsor Slough Eton & Hounslow4:42.384:42.384.9 
84:43.73   William Campbell PBU15MCity of Portsmouth4:32.04:32.04.4 
94:43.87   Olivia McDonald  U20WGuildford & Godalming/Worthing4:41.574:41.575.1 
104:44.22   Eloisa Harris PBU17WWindsor Slough Eton & Hounslow4:44.224:44.226.4 
114:44.89   Nathalie Camp PBU15WWindsor Slough Eton & Hounslow4:39.194:39.194.8 
124:45.24   Hannah Taunton T20/F20 PBSENWTaunton4:39.964:39.960.8 
134:50.44   Daisy Davies SBU20WYeovil/Wells City4:50.444:45.795.4 
144:50.83   Grace Smith SBU20WLeicester4:50.834:48.456.9 
154:51.98   Saffron Moore  U17WCity of Portsmouth4:49.104:40.915.8 
164:55.42   Jasmine Stone SBU17WYeovil/Tiverton4:55.424:48.747.3 
175:17.86   Eva Holland SBU17WHerne Hill/Millfield Sch5:17.864:39.1210.1 
Mixed 1500m F
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:41.49   Nathan Marchant PBU20MBristol & West4:41.494:41.496.3 
24:43.46   Caitlin Apps PBU20WExeter4:43.464:43.465.8 
34:44.17   Oliver Rawles PBU17MWimborne4:40.64:40.63.3 
44:45.61   Jack Gunning PBU17MSwindon4:39.204:39.202.9 
54:46.73   Benjamin Dewar PBU13MWindsor Slough Eton & Hounslow4:42.424:42.423.0Click your Clock logo
64:51.38   Freya Buglass PBU15WAvon Valley/Run 4 Fitness4:49.94:49.94.9 
74:51.61   Rose Garrett SBU17WLondon Heathside4:51.34:48.145.5 
84:52.92   Vicky Jackson  SENWRun4All4:47.074:46.694.1 
94:53.38   Rebecca Pierce SBSENWBristol & West/Walton4:53.384:48.696.3 
104:54.65   Ashia Wilson  U17WPoole AC4:51.274:47.585.3 
114:55.67   Jade Littlechild SBU20WTeam Bath4:55.674:44.158.8 
124:59.37   Hebe Hunter SBU15WHerne Hill/Wimborne4:59.374:51.027.6 
135:06.78   Alice Sullivan SBU20WWimborne5:02.64:48.88.8 
145:11.14   Holly Wilkinson  U17WCity of Portsmouth5:06.54:46.427.3 
Mixed 1500m G
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:45.98   Jack Harvey PBU15MWells City/Yeovil4:39.224:39.223.1Click your Clock logo
24:49.65   Jay Akbar PBU17MBristol & West4:49.654:49.653.6 
34:52.06   Jack Hedderly PBU15MBasingstoke & Mid Hants4:49.194:49.195.1 
44:53.61   Lydia Attwell PBU17WStroud4:53.614:53.615.6 
54:56.40   Rachel Clutterbuck PBU15WWindsor Slough Eton & Hounslow4:43.314:43.314.3 
64:57.37   Nancy Britten SBU17WMansfield4:57.374:56.427.2 
74:59.49   Sophia Wilson  U17WSomerset Schs/Millfield Sch4:57.984:57.987.7 
85:00.25   Sophie Lomas PBU15WEpsom & Ewell4:59.184:59.185.8Click your Clock logo
95:02.99   Olivia East  U15WCity of Portsmouth4:48.914:48.916.3 
105:03.68   Poppy Pellow SBU17WWells City/Millfield Sch5:03.684:54.610.0 
115:05.40   Iris Courtney SBU15WWimborne4:58.754:58.757.7 
125:05.91   Lizzy Ingram SBU17WYeovil/Wells City5:05.914:54.896.3 
135:10.50   Daya Baga  U15WWindsor Slough Eton & Hounslow4:56.614:56.616.9 
Mixed 1500m H
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:55.83   Tomek Czerepinski PBU15MBristol & West4:55.834:55.838.7 
24:56.39   Eoin O'Halloran PBU15MBristol & West4:55.44:55.45.1 
34:58.85   Jay Dunn PBU15MWimborne4:58.854:58.855.3 
44:59.37   Leonardo Liversage PBU15MBasingstoke & Mid Hants4:59.374:59.379.8 
55:00.08   Molly Shorey PBU13WCity of Plymouth4:54.504:54.503.8 
65:02.48   Benjamin Gibbard PBU15MCity of Portsmouth4:58.94:58.96.1 
75:03.02   Amy Nicholls SBU15WBristol & West4:56.34:56.37.5 
85:03.49   Ciara Muzio SBU17WBrighton & Hove4:57.204:57.207.0 
95:03.92   Isabelle Law PBU15WBasingstoke & Mid Hants5:03.925:03.927.7 
105:04.50   Ella Davies PBU15WSwansea4:57.94:57.97.4 
115:10.29   George Peacock  U15MWestbury/Yate5:06.355:04.917.6 
125:13.76   Lauren Pickup  U15WMillfield Sch5:12.365:11.611.4 
135:15.82   Lydia Louw SBU15WHillingdon/Millfield Sch/Ranelagh5:15.825:06.1610.0 
145:16.97   Grace Tavner  U17WStroud5:08.825:01.069.8 
Mixed 1500m i
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
15:04.14   Kirsten Fraser PBU13WBracknell AC4:58.394:58.395.7 
25:05.38   Nicholas Thomas PBU13MBasingstoke & Mid Hants5:05.385:05.384.3 
35:06.32   Charlotte Brown PBU17WTaunton5:06.325:06.327.4 
45:06.89   Ishmael Bradley PBU15MBristol & West5:06.895:06.895.2 
55:11.32   Thomas Darton PBU13MSouth Glos5:11.325:11.326.6 
65:12.11   Misha Evans PBU15MBristol & West5:10.65:10.65.9 
75:15.47   Lexie Brown  U13WPoole AC5:06.155:06.156.2 
85:17.07   Lucy Bickerton PBU13WDorset Schs5:05.945:05.948.4 
95:18.19   Mai Davies PBU15WSwansea5:12.825:12.828.7 
105:24.62   Finney Coomber  U13WCity of Portsmouth5:23.725:23.728.1 
115:30.96   Daisy Wilkinson SBU15WCity of Portsmouth5:24.45:21.538.8 
Page: 1 2