BMC PB Classic External Results
Milton Keynes
2 Jun 18
800 1500 3000 

Page: 1 2
Head to Head - to compare runners check 2 or more boxes below and then click
 
Mens 800m A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
11:55.09   Angus Harrington  U20MBlackheath & Bromley/Surrey Schs1:54.211:51.43-4.3 
21:56.47   Mitchel Cox  U20MBasildon1:54.331:54.33-0.1 
31:56.95   Laurance Edwards  U17MHarrow1:55.801:54.50-2.7 
41:57.46   Nathan Brown  U20MErme Valley1:56.071:56.070.3 
51:59.32   Sidnie Ward  U17MWoodford Green Essex Ladies1:56.731:56.73-1.7 
61:59.80   Thomas Bury  U20MStroud1:58.971:58.972.9 
71:59.86   Maximilian Buckley  U20MThames Valley1:58.821:58.823.7 
Mens 800m B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
11:59.08   David Locke  U17MNewport1:54.531:52.96-4.0 
21:59.46   Oliver Hall  U17MBracknell AC1:57.21:55.22-3.0 
31:59.57   Adam Day  U20MChiltern/Buckinghamshire Schs1:56.131:54.97-3.0 
41:59.68   Cameron Reid  U17MChiltern1:56.211:52.42-3.6 
51:59.91   Peter Guy  U17MBlackheath & Bromley1:57.281:57.281.3 
62:00.79   Jamie Webster  U17MBedford & County/London Schs1:57.331:53.12-3.4 
72:00.97   TC Chulu  U20MSouth West RR1:59.841:59.840.9 
82:02.97   Jamie Harper  U20MShaftesbury Barnet1:58.641:58.643.1 
92:04.20   Harry Digby  U20MBracknell AC1:57.201:55.20-1.5 
Mens 800m C
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
11:56.68   Harry Cox PBU20MChiltern1:56.681:53.22-3.7 
21:56.92   Samuel Howell PBU20MChiltern/Warwick Uni1:56.011:56.01-1.2Click your Clock logo
31:58.51   Adam Hughes PBU20MHerts Phoenix1:58.511:58.29-1.7 
41:58.80   Alex Aldred PBU17MChiltern1:58.801:55.91-3.2 
51:59.04   Cameron Enser PBU17MBracknell AC/Reading AC1:58.321:56.10-2.9 
61:59.34   Dylan Bowley PBU17MKettering1:58.451:57.24-2.6 
72:00.02   Sam Flaherty PBU17MLiverpool H2:00.021:58.5-1.7 
82:07.24   Matthew Bird  U20MVale of Aylesbury1:59.631:59.632.5 
92:07.61   George Dowding  U17MDacorum & Tring/Harrow2:00.551:58.87-1.3 
Mens 800m D
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
11:59.52   Finn Antony Lydon PBU20MCharnwood1:59.521:59.52-2.1 
21:59.99   Ellery Cole PBU17MTeam Bath1:59.991:59.99-1.8 
32:00.33   Mackenzie Woodward  U17MLiverpool H1:58.971:58.97-2.2 
42:00.63   Jude Bush SBU17MDerby2:00.032:00.03-1.8 
52:01.86   Tom Gibbons PBU17MSaffron AC2:01.862:01.86-0.6 
62:02.19   Jolyon Leavesley SBU17MCorby2:01.752:00.47-0.9 
72:02.53   Hanad Ahmed PBU17MHillingdon2:02.532:02.53-0.8 
82:03.65   Thomas Jawad  U20MKettering2:02.862:02.861.3 
92:05.03   Morgan Potter PBU17MKettering2:05.032:05.034.6 
Mens 800m E
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:00.06   Ryan Elston PBU17MCharnwood1:59.31:55.11-3.1 
22:00.25   Aaron Duncan  U15MLewes2:00.101:58.25-1.7 
32:00.56   Alex Harris PBU17MSt. Albans AC2:00.562:00.561.1 
42:01.47   Niall Ackroyd SBU20MWest Suffolk2:01.471:58.014.9 
52:01.92   Ewan Forsythe SBU20MMarshall Milton Keynes2:01.921:59.581.3 
62:03.07   Jake Alderson SBU20MChiltern/Hertfordshire Schs2:03.072:03.037.9 
72:04.75   Jamie Pugh  U17MVale of Aylesbury2:01.762:01.761.2 
82:05.13   Harry Cunningham  U15MSwindon2:04.342:03.531.3 
Mens 800m F
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:02.24   Leo Freeland PBU17MMarshall Milton Keynes2:01.651:56.99-2.4 
22:02.65   Finlay Hutchinson PBU15MNotts2:02.411:58.7-1.9 
32:03.99   Dafydd Jones PBU15MCarmarthen2:02.702:01.170.3 
42:04.65   David Bendle SBU17MStroud2:04.652:03.47-0.7 
52:04.68   Josh Smith  U15MPoole AC2:02.412:02.41-1.7 
62:05.09   Douglas Scally PBU15MWinchester2:05.092:03.2-1.5 
72:05.14   Rhys Arnold PBU17MChiltern2:05.142:05.143.9 
82:05.32   Elliot Lowe  U17MCookham2:02.752:02.751.8 
92:05.73   Luke Richardson PBU15MBromsgrove & Redditch2:03.481:57.61-2.0 
Mens 800m G
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:03.35   Alex Kerfoot PBU15MPreston2:03.352:01.13-1.3 
22:03.95   Thomas Keenan PBU17MCoventry2:03.951:58.74-1.7 
32:04.42   Myles Caddell PBU17MWycombe2:04.422:04.420.8 
42:04.49   Chris Nealon PBU20MWreake & Soar Valley2:04.492:04.493.7 
52:05.18   Luke Hynes PBU15MWindsor Slough Eton & Hounslow2:05.182:05.18-0.3 
62:06.38   Joshua Patteson PBU17MWindsor Slough Eton & Hounslow2:06.382:06.381.0 
72:07.09   Pierce Clisham PBU17MCoventry2:06.942:01.86-1.0 
82:07.34   Nathan Hackley PBU15MChiltern/Hillingdon2:07.342:01.97-1.2 
92:12.75   Callum Davis  U20MStroud2:11.132:08.865.8 
Mens 800m H
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:07.76   Jake Minshull PBU15MCoventry2:05.891:58.24-2.3 
22:09.56   Joseph Knibb PBU17MSwindon2:09.562:09.564.5 
32:09.66   Louis Enskat PBU15MOxford City2:07.112:06.371.9 
42:10.10   Tom Gaunce PBU15MDacorum & Tring2:06.982:01.41-0.9 
52:10.97   Galen Butler PBU17MMarshall Milton Keynes2:10.972:10.521.6 
62:12.29   Alex Alston  U15MBedford & County2:11.62:06.7-0.4 
72:13.92   Zak Freeland  U15MMarshall Milton Keynes2:11.782:04.230.2 
82:14.40   Thomas Roe  U17MCity of Portsmouth2:10.872:10.872.9 
Mens 800m I
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:09.34   Joshua Ustaran-Anderegg PBU20MMarshall Milton Keynes2:09.342:09.347.9 
22:10.07   Peter Hickman PBU17MMarshall Milton Keynes2:10.072:10.075.4 
32:12.79   Sebastian Darnell PBU17MHuntingdonshire2:10.492:07.901.1 
42:14.07   Oliver Woodmason PBU15MCity of Plymouth2:11.202:06.270.0 
52:15.22   Matthew Knight  U15MWindsor Slough Eton & Hounslow2:14.62:14.66.0 
62:19.98   Brandon Raulia  U15MKettering2:18.12:15.49.0 
72:20.69   Matthew Aldred  U15MChiltern2:17.592:14.492.4 
82:26.17   Jack Gunning  U15MSwindon2:20.352:17.663.5 
Mens 800m J
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:15.56   Luca McGrath PBU13MCambridge & Coleridge2:13.332:10.211.5Click your Clock logo
22:15.78   Mohsin Moallin PBU15MHillingdon2:15.782:08.171.3 
32:17.13   Luke Kempton PBU17MWycombe2:17.132:11.112.4 
42:17.30   Torin Brooks PBU15MBracknell AC2:17.302:16.93.5Click your Clock logo
52:17.61   George Keen PBU15MCambridge & Coleridge2:13.52:04.620.5 
62:18.43   Frank McGrath PBU15MCookham2:18.432:16.631.7 
72:19.28   Mahiis Hersi PBU15MShaftesbury Barnet2:16.172:16.174.6 
82:19.39   Jack Stretton PBU13MLeicester2:19.22:07.71.3 
92:20.76   Max Stevens PBU15MBracknell AC2:20.22:14.11.3 
102:21.13   Jordi Evans-Rodriguez  U17MWindsor Slough Eton & Hounslow2:19.572:12.513.0 
112:21.24   Ethan Brady-Jones PBU15MWESPA/Wirral2:17.92:13.191.8 
Mens 800m K
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:19.74   Adam Jawad PBU15MKettering2:17.032:16.610.8 
22:22.43   Howard Croft PBU15MHuntingdonshire2:22.432:19.601.4 
32:24.24   Henry Waller  U15MHuntingdonshire2:23.932:16.465.5 
42:26.11   Alex Brent PBU15MMarshall Milton Keynes2:26.112:18.723.7 
52:26.17   Ben Brooker PBU15MKettering2:20.682:09.141.0 
62:27.32   Joel McGinness PBU15MHuntingdonshire2:27.322:27.328.9 
72:27.93   Edwin Isted  U15MCookham2:18.992:09.551.3 
82:28.00   Benjamin Dewar PBU13MWindsor Slough Eton & Hounslow2:28.002:19.63.8 
92:28.80   Julian Abass PBU13MWindsor Slough Eton & Hounslow2:28.802:19.83.4Click your Clock logo
102:28.94   William Muzio PBU13MBrighton & Hove2:26.332:25.286.0 
112:31.48   Callum Tripp SBU13MMarshall Milton Keynes2:25.22:17.732.7 
Womens 800m A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:08.34   Khahisa Mhlanga  U20WChelmsford2:04.342:04.342.0 
22:09.44   Charlotte Buckley SBU17WThames Valley2:09.442:08.490.9 
32:11.59   Saskia Huxham  U20WHallamshire2:09.402:08.930.6 
42:13.22   Molly Canham  U17WExeter2:11.072:07.440.4 
52:16.47   Rebecca Bullock  U20WBasingstoke & Mid Hants2:11.452:08.073.1 
62:23.15   Mollie O'Sullivan  U20WHerne Hill2:12.442:08.315.6 
Womens 800m B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:11.98   Alice Brown PBU15WHavering2:11.982:11.983.8 
22:12.01   Shannon Flockhart SBU17WHuntingdonshire2:12.012:10.762.3 
32:13.19   Chloe Sharp SBU20WCentral Park2:12.642:11.331.3 
42:14.31   Morgan Squibb  U17WBlackheath & Bromley2:11.632:11.634.6 
52:14.92   Emma Ryder PBU20WTavistock2:14.922:14.923.0 
62:15.41   Elizabeth Bentham  U17WLuton2:14.052:14.057.1 
72:15.57   Hannah Roberts  U17WBracknell AC/Reading AC2:12.972:11.591.7 
82:15.85   Saffron Moore  U17WCity of Portsmouth2:13.362:12.353.2 
92:17.02   Amy Miller  U17WBlackheath & Bromley2:12.902:12.906.2 
Womens 800m C
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:13.44   Lauren McNeil PBU17WMansfield2:13.442:12.282.4 
22:15.15   Alexandra Millard PBU17WInvicta East Kent2:15.152:14.781.8 
32:15.27   Lia Radus PBU17WShaftesbury Barnet2:13.712:13.712.1 
42:15.76   Grace Copeland SBU20WWimborne2:15.762:13.911.8 
52:16.38   Milly Dickinson  U17WBrighton Phoenix2:15.982:15.982.7 
62:18.25   Bluebell Cooke  U17WShaftesbury Barnet2:15.242:15.243.4 
72:18.97   Yasmin Lookess SBU20WJersey2:18.972:16.036.0 
82:19.36   Harmony Cooper  U17WHastings AC2:17.662:17.664.8 
92:19.42   Lucy Broderick  U17WReigate Priory2:18.262:17.508.0 
102:24.06   Annabel Hobday  U20WHerne Hill2:17.032:15.534.1 
Womens 800m D
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:15.96   Olivia Allum SBU20WWest Suffolk2:15.962:13.009.6 
22:17.40   Ellie Minshull PBU20WCoventry2:15.492:15.494.4 
32:19.12   Beth Sykes  U17WBromsgrove & Redditch2:16.292:15.573.7 
42:19.24   Eimear Griffin SBU20WHerne Hill/Berkshire Schs2:17.12:14.498.4 
52:19.27   Kaya Sittampalam Main PBU17WBracknell AC2:19.272:19.278.6 
62:19.54   Imogen Hadley  U15WBlackheath & Bromley2:19.022:17.373.0 
72:19.81   Daisy Thompson  U15WCarmarthen2:19.052:18.876.7 
82:20.81   Sabrina Mannes PBU17WBlackheath & Bromley2:20.362:20.365.2 
92:35.16   Sophie Capel  U17WSwindon2:29.032:24.989.1 
Womens 800m E
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:17.85   Montana Edghill PBU17WMarshall Milton Keynes2:17.852:17.856.7 
22:19.22   Megan Ellison  U20WNene Valley2:16.622:12.216.7 
32:19.35   Jessamine Hughes PBU15WNotts2:17.32:17.34.0 
42:19.44   Ella Carey PBU17WMarshall Milton Keynes2:18.372:18.377.1 
52:20.39   Ruby Brook  U15WStroud2:20.302:19.924.2 
62:20.52   Faye Houghton PBU15WPreston2:20.522:20.525.2 
72:22.96   Chloe Kornevall  U17WLewes2:19.852:19.254.7 
82:23.50   Anna Kofoed-Gregory  U20WMK Distance Project2:22.512:19.810.8 
Womens 800m F
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:17.00   Robyn Watkins SBU20WChiltern/Millfield Sch2:17.002:16.311.4 
22:18.04   Charlotte Underwood PBU15WMarshall Milton Keynes2:18.042:18.043.6 
32:18.52   Anabel Pozniak PBU20WRadley2:18.522:18.525.5 
42:19.21   Valentina Costa PBU15WDerby2:14.942:14.942.8 
52:20.63   Lottie Ambridge SBU17WBracknell AC2:18.642:15.832.8 
62:20.84   Amelia Errington PBU20WStroud2:20.842:20.8411.7 
72:20.85   Grace Brown PBU15WPreston2:20.852:20.855.1 
82:22.49   Nathalie Camp PBU15WBracknell AC2:20.02:17.663.3 
92:22.86   Madeleine Short  U15WCity of Norwich2:19.92:19.73.4 
102:28.23   Faye Conboy  U15WVale Royal2:23.92:23.376.6 
Womens 800m G
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:20.35   Sienna Richardson PBU15WBasingstoke & Mid Hants2:18.012:18.013.6 
22:22.59   Charlotte Burrows  U15WTelford AC2:19.672:18.73.4 
32:23.05   Holly Landon  U15WWindsor Slough Eton & Hounslow2:22.062:22.069.3 
42:23.28   Lara Croft PBU17WBracknell AC2:23.282:23.287.1 
52:24.30   Freya Jones PBU17WBracknell AC/Reading AC/Harrow2:24.302:24.308.8 
62:24.86   Olivia Edwards  U15WDacorum & Tring/Buckinghamshire Schs2:22.942:22.948.6 
72:25.33   Leah Jay SBU15WLuton2:24.52:22.46.0 
82:27.09   Sylvie Plaskow  U15WBlackheath & Bromley2:24.822:24.828.1 
Womens 800m H
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:23.95   Gemma Newport PBU15WCharnwood2:22.92:22.96.5 
22:25.49   Sandie Pohlman SBU20WCookham2:24.812:24.8110.0 
32:27.43   Isabelle Wilkins PBU15WHuntingdonshire2:27.12:26.04.6 
42:27.59   Claudia Searle PBU15WRugby & Northampton2:27.592:26.66.5 
52:28.12   Emily Muzio  U15WBrighton & Hove2:26.462:21.914.6 
62:28.30   Alex Foster PBU13WMansfield2:28.302:25.876.1 
72:31.10   Beth Hunter PBU15WOxford City2:30.352:21.25.4 
82:32.24   Stella Whitlum  U15WDacorum & Tring2:30.832:18.664.1 
92:32.95   Holly Sutton Trott  U15WBlackheath & Bromley2:29.552:29.5512.0 
Womens 800m I
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:24.61   Cara Terry PBU15WCookham2:24.612:18.613.4 
22:28.77   Jinaan Lockwood PBU15WChiltern2:28.772:28.777.1 
32:29.16   Carys Arnold PBU15WChiltern2:29.162:29.1611.6 
42:29.44   Ciara Muzio  U15WBrighton & Hove2:29.382:27.185.3 
52:29.87   Lucy Hall PBU15WBracknell AC2:29.872:28.537.2 
62:30.43   Hatty Bell SBU17WWycombe2:30.432:27.2211.6 
72:30.67   Madeleine Casey PBU15WThames Valley2:29.72:23.395.3 
82:35.17   Oona Gibbons  U13WWindsor Slough Eton & Hounslow2:30.92:30.910.3 
92:36.71   Soraya Lockwood SBU17WChiltern2:36.472:26.759.3 
Womens 800m J
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:28.82   Siena Brancato PBU13WCookham2:28.822:19.623.9 
22:29.88   Emma Styles  U17WWycombe2:29.112:29.118.4 
32:30.54   Emma Williams PBU20WNotts2:30.542:30.549.4 
42:31.83   Tia Sinclair-Linton PBU17WMarshall Milton Keynes2:31.832:31.8311.3 
52:37.54   Emma Bendle  U15WStroud2:31.72:29.717.0 
62:39.90   Millie Freeland  U13WMarshall Milton Keynes2:33.372:32.097.4 
72:41.34   Imogen Tattersall SBU15WWindsor Slough Eton & Hounslow2:41.342:31.115.5 
82:42.00   Morenike Orimalade  U13WMarshall Milton Keynes2:35.542:35.5410.2 
92:42.37   Lauren Sykes  U15WBromsgrove & Redditch2:35.32:35.39.8 
Womens 800m K
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:30.68   Rachel Newport PBU13WCharnwood2:29.502:29.5010.6 
22:37.03   Annabel Sanders  U13WMK Distance Project2:35.602:33.7411.0 
32:37.32   Ella Nash PBU15WMK Distance Project2:37.322:37.3215.2 
42:37.68   Kensa Horner  U15WCookham2:32.052:31.5612.2 
52:39.68   Ruby Milnes PBU13WMansfield2:37.372:37.377.8 
62:41.31   Eve Rowley PBU13WSaffron AC2:39.082:33.77.3 
72:48.45   Anna Ustaran-Anderegg  U17WMarshall Milton Keynes2:46.742:28.118.1 
Womens 800m L
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:41.97   Amy Milne PBU20WMK Distance Project2:39.82:39.815.4 
22:42.38   Madeleine Pearce PBU13WMarshall Milton Keynes2:42.382:31.616.7 
32:43.20   Phoebe Miller PBU15WMarshall Milton Keynes2:43.202:43.2011.0 
42:48.72   Charlotte Smith  U15WPoole AC2:46.42:46.414.3 
52:49.18   Amelie Taylor  U13WCookham2:46.962:42.2711.6 
63:08.88   Isobelle Miller PBU13WMarshall Milton Keynes3:05.03:05.019.4 
Mixed 800m KA
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:28.63   Alice Brown PBU15WChiltern2:28.632:22.905.3 
22:30.21   Tom Lebeau PBU13MCookham2:30.212:27.325.8 
32:30.93   Tom Ellington PBU13MCookham2:30.932:27.579.0 
42:32.25   Elias Skaarup PBU13MMarshall Milton Keynes2:32.252:29.106.9 
52:34.35   Liam Davison PBU13MIpswich2:31.92:25.674.3 
62:37.47   Felicity Clark PBU17WOxford City2:34.332:34.3313.8 
72:37.88   Anaya Powis  U17WStroud/Tri Team Gloucester2:31.62:31.611.2 
82:39.32   Harley Mackenzie PBU13MMK Distance Project2:35.92:35.910.9 
92:41.01   Iwan Thomas  U13MCarmarthen2:38.352:30.605.3 
102:46.50   Ben Hearsey PBU13MCookham2:46.502:46.5012.1 
 
Mens 1500m A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
13:48.67   Thomas Keen PBU20MCambridge & Coleridge3:48.673:43.97-4.4 
23:55.44   Matthew Stonier PBU17MInvicta East Kent3:53.883:50.42-3.8 
33:55.47   Henry McLuckie PBU17MIsle of Wight3:55.473:55.47-3.8 
43:56.27   Kian Davis PBU20MPreston3:55.913:51.88-3.8 
53:57.82   Ben Lee  U20MVale Royal3:57.753:57.75-4.1 
63:58.97   Dominic McDougall  U17MWindsor Slough Eton & Hounslow3:58.733:58.73-3.0 
73:59.97   George Groom PBU20MShaftesbury Barnet3:59.973:59.97-2.2 
84:00.20   Harris Mier  U17MCornwall AC/Truro School3:58.783:58.78-2.2 
94:03.81   Thomas Gostelow  U20MCharnwood3:56.853:56.62-3.0 
104:04.28   Alfred Yabsley  U20MMK Distance Project3:55.323:55.32-2.4 
114:05.87   Archie Banks  U20MCharnwood4:04.074:04.07-1.1 
Mens 1500m B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
13:58.45   Mohamed Ali PBU17MEaling Southall & Middx3:57.593:57.59-2.8 
24:01.14   Jacob Freeborough PBU20MWest Suffolk4:01.144:01.14-0.5 
34:02.50   Ethan O'Shea PBU17MCharnwood4:01.623:55.70-2.9 
44:05.15   Daniel Maud SBU20MCharnwood3:58.893:56.91-2.8 
54:06.20   Finn Harvey SBU17MShaftesbury Barnet/Tonbridge4:01.654:01.36-2.8 
64:08.90   Oliver Rouse  U20MCharnwood4:07.844:02.821.8 
74:09.38   Ben Winfield SBU20MShaftesbury Barnet/Hertfordshire Schs4:02.824:02.82-2.6 
84:12.87   George Kerry SBU20MEaling Southall & Middx4:10.424:06.900.5 
94:22.76   Max Perry SBU17MVale of Aylesbury4:22.764:04.33-2.0 
Mens 1500m C
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:05.74   OJ Parmenter PBU17MCambridge & Coleridge4:05.744:03.60-1.9 
24:06.36   Elliot Pocock PBU17MAldershot, Farnham & District4:06.364:06.36-1.4 
34:07.91   Angus Williams  U17MChiltern4:05.084:05.08-1.5 
44:08.18   Matthew Barnes PBU17MNotts4:07.74:07.72.3 
54:08.86   Joseph Kelliher PBU20MWimborne4:08.864:08.862.5 
64:08.94   Cameron Ackroyd PBU20MWest Suffolk/Cambridgeshire Schs4:08.944:08.94-0.9 
74:09.69   Jack White  U20MCity of Norwich4:07.254:07.25-2.3 
84:11.33   Tom Blake PBU17MCambridge & Coleridge4:11.334:11.33-0.4 
94:17.30   Luke Nuttall T46  U17MCharnwood4:08.114:08.110.1 
104:21.82   Finlay Gibbs  U17MMarshall Milton Keynes4:18.564:18.560.3 
114:29.18   Jack Douglas  U20MCharnwood4:12.994:12.99-0.2 
Mens / Mixed 1500m D
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:12.42   Callum Myatt PBU20MBlackheath & Bromley4:09.164:04.19-0.9 
24:13.26   Finn Bell  U20MWycombe4:12.74:12.73.3 
34:13.39   Ben Smith PBU17MMansfield4:12.14:07.94-1.5 
44:14.89   Matthew Fazakerley PBU17MPreston4:10.014:02.26-2.2 
54:18.18   Patrick Mochan PBU17MSwindon4:13.654:13.652.1 
64:20.93   Mintu Sidhu PBU17MMK Distance Project4:14.654:07.68-1.9 
74:22.24   Matthew Raynor  U17MReading AC4:16.964:16.96-0.2 
84:23.22   Emily Williams  U17WKettering4:20.884:20.290.1 
94:24.27   Ben Lindars  U17MVale of Aylesbury4:21.334:15.431.5 
104:25.22   Joel Dungworth  U20MLeicester4:11.814:11.81-1.4 
Mens 1500m E
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:17.98   Vincent Dawson PBU17MCharnwood4:13.894:08.60-0.5 
Page: 1 2