BMC PB Classic External Results
Milton Keynes
3 Jun 17
800 1500 3000 

Page: 1 2
Head to Head - to compare runners check 2 or more boxes below and then click
 
Mens 800m A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
11:52.24   Hamza Kadir  U20MShaftesbury Barnet1:52.031:52.036.3 
21:53.30   Callum Dodds PBU17MEnfield & Haringey1:51.771:49.17-4.0 
31:53.47   Jeremy Dempsey PBU20MShaftesbury Barnet1:53.471:53.47-5.0 
41:53.97   Beck Grover PBU20MHerts Phoenix1:53.971:53.971.1 
51:54.44   Christy Williams  U20MWest Suffolk1:53.091:53.097.4 
61:54.84   George Burnett PBU20MCharnwood1:54.841:54.847.5 
Mens 800m B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
11:53.57   Joshua Lay PBU20MRugby & Northampton1:53.571:47.93-5.5 
21:54.61   Jacques Maurice PBU17MHarrogate1:54.611:53.41-3.6 
31:55.12   John Howorth PBU20MTeam Bath1:54.321:53.58-3.7 
41:55.20   Harry Digby PBU17MBracknell AC1:55.201:55.20-1.4 
51:55.30   Oliver Johnson  U20MBrighton Phoenix1:54.181:54.18-2.1 
61:57.63   Dominic McDougall PBU17MWindsor Slough Eton & Hounslow1:57.631:55.61-2.8 
71:59.81   Jack Goddard  U20MWindsor Slough Eton & Hounslow1:58.771:57.073.3 
Mens 800m C
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
11:54.71   Thomas Patrick PBU17MShaftesbury Barnet1:54.711:53.08-1.7 
21:56.08   Nathan Brown PBU20MErme Valley1:56.081:56.070.7 
31:56.96   Robert Howorth  U20MTeam Bath1:56.821:54.49-1.8 
41:57.04   Niall Unger PBU20MWindsor Slough Eton & Hounslow1:57.041:57.048.1 
51:57.30   Rory Howorth PBU17MTeam Bath1:57.301:57.30-1.5 
62:04.35   Thomas Gostelow  U20MCharnwood1:57.061:57.06-3.4 
Mens 800m D
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
11:56.39   Angus Harrington PBU17MBlackheath & Bromley/Surrey Schs1:54.951:50.40-4.9 
21:56.59   Max Jones PBU20MBasildon1:55.481:53.08-4.0 
31:56.92   Laurance Edwards PBU17MHarrow1:56.671:54.50-3.3 
41:57.04   Adam Day PBU20MChiltern/Buckinghamshire Schs1:56.871:54.84-3.7 
51:57.14   Toby Roe PBU20MCity of Portsmouth1:57.001:55.82-2.5 
61:57.24   Alexander Lione PBU20MCambridge & Coleridge1:56.721:56.72-0.4 
72:01.70   Elliot Doughty  U17MSwindon2:00.831:58.8-2.0 
82:01.85   Jack Benstead  U20MCorby1:58.631:53.80-3.9 
Mens 800m E
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
11:58.86   Peter Guy PBU17MBlackheath & Bromley1:57.311:57.282.3 
21:59.82   Archie Banks PBU20MCharnwood1:58.071:56.27-3.1 
32:00.20   Cameron Reid PBU17MChiltern1:57.041:52.42-3.5 
42:01.08   Harry Grace PBU20MAldershot, Farnham & District1:58.391:58.391.4 
52:01.17   Connor Jones SBU23MLudlow/Telford AC2:01.171:58.6-2.3 
62:02.31   Themis Bower SBU20MTeam Bath1:58.941:58.94-0.5 
72:05.32   Jamie Webster  U17MBedford & County/London Schs1:59.91:53.12-3.4 
Mens 800m F
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
11:57.08   Sam Bickerstaff PBU17MHarrow1:57.081:57.08-1.0 
21:58.01   Niall Ackroyd PBU20MWest Suffolk1:58.011:58.015.9 
31:58.23   Ethan O'Shea PBU17MCharnwood1:58.231:57.59-3.6 
41:58.55   Alfie Meade PBU20MCoventry1:58.551:58.55-1.6 
51:59.40   Liam Blackwell PBU15MPreston1:59.401:53.70-3.6 
62:00.20   Tom Rickards PBU15MReading AC2:00.201:55.54-3.1 
72:01.78   Najibe Arbe  U17MShaftesbury Barnet2:01.162:01.169.1 
82:01.87   Aiden Try PBU17MThetford1:58.021:58.027.3 
92:02.42   Seth Kelly PBU17MCardiff2:02.422:02.4211.8 
102:05.15   Thomas Jawad PBU17MKettering2:04.212:02.862.0 
112:06.75   Amrik Gill  U20MLeicester/LSE2:05.392:02.77-0.6 
Mens 800m G
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:00.34   Jude Bush PBU17MDerby2:00.341:58.47-1.9 
22:01.09   Ewan Forsythe PBU20MMarshall Milton Keynes1:59.581:59.582.2 
32:01.16   Sam Shaw PBU17MKingston & Poly2:01.161:59.19-1.4 
42:01.78   James Preston PBU20MWest Suffolk2:01.782:01.782.4 
52:01.90   Oliver Hall PBU17MBracknell AC2:00.161:54.07-3.3 
62:03.03   Jake Alderson PBU20MChiltern/Hertfordshire Schs2:03.032:03.038.9 
72:03.78   Jolyon Leavesley PBU15MCorby2:00.472:00.47-0.3 
82:04.39   Felix Lum PBU20MMarshall Milton Keynes2:03.752:03.754.9 
92:06.42   Adam Kimber  U17MCity of Portsmouth2:04.42:00.74-1.3 
102:07.08   Martin Kopernicky PBU20MWindsor Slough Eton & Hounslow2:07.082:07.0810.3 
Mens 800m H
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:03.09   Alex Aldred PBU15MChiltern2:02.921:54.98-3.5 
22:03.61   Charlie Warren PBU17MBrighton Phoenix2:03.612:00.668.2 
32:04.55   Thomas Job PBU15MChiltern2:04.552:04.5511.5 
42:04.91   James Minter PBU20MMarshall Milton Keynes2:04.912:04.91-0.2 
52:04.98   Alex Harris PBU15MSt. Albans AC2:04.982:00.560.6 
62:05.76   Marcus Lovell PBU17MMarshall Milton Keynes2:05.762:05.761.2 
72:05.77   Ryan Elston PBU15MCharnwood2:04.491:55.11-3.2 
82:07.28   Max Watson PBU15MTaunton/King's College Taunton2:06.122:02.91-0.5 
92:09.67   Joshua Walker PBU20MWest Suffolk2:09.672:09.6710.7 
102:11.69   Brian Kotelo Jr  U20MCambridge & Coleridge2:09.612:07.120.6 
Mens 800m I
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:06.54   George Dowding PBU17MDacorum & Tring2:03.521:58.87-0.6 
22:07.94   Charley Madgin SBU17MMarshall Milton Keynes2:07.942:07.2512.5 
32:11.26   Thomas Ewing PBU17MMarshall Milton Keynes2:10.62:10.614.0 
42:11.66   Galen Butler PBU17MMarshall Milton Keynes2:11.662:05.351.2 
52:11.97   Harry James Ewing PBU17MMarshall Milton Keynes2:11.972:11.9715.3 
62:12.27   Hal Burtenshaw PBU17MWycombe2:12.272:12.278.0 
72:12.82   Matthew Daines PBU17MWindsor Slough Eton & Hounslow2:12.822:12.8213.7 
82:13.10   Rufus Kent  U20MShaftesbury Barnet2:08.212:07.787.1 
92:13.44   Fletcher Collins-Shirley  U15MCambridge & Coleridge2:09.42:09.410.5 
102:14.90   Joseph Knibb PBU15MSwindon2:14.902:09.565.4 
Mens 800m J
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:07.38   Josh Goldfinch PBU17MCity of Portsmouth2:07.382:03.51-0.2 
22:10.70   Charlie Sanders PBU17MMarshall Milton Keynes2:07.72:07.712.2 
32:10.99   Adam Gambrill PBU17MCookham2:10.992:03.61-0.4 
42:11.87   Jack Latus SBU15MSwindon2:11.872:01.1-1.3 
52:12.21   Leo Freeland PBU15MMarshall Milton Keynes2:12.211:56.99-2.6 
62:12.98   Kiylen Nurse PBU15MMarshall Milton Keynes2:12.562:12.5614.9 
72:14.85   Thomas Roe PBU17MCity of Portsmouth2:11.672:10.830.8 
82:16.00   Theo Roberts PBU17MSwindon2:16.002:16.0015.7 
92:16.27   Nathan Hackley PBU15MChiltern/Hillingdon2:14.912:01.97-0.8 
102:17.70   Ilyes Iman SBU17MEaling Southall & Middx2:11.892:11.8914.5 
112:19.91   Jake Minshull  U13MCoventry2:15.221:58.24-2.1 
122:24.24   Peter Hickman  U17MMarshall Milton Keynes2:17.12:10.076.3 
Mens 800m K
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:16.87   Archard Yabsley PBU17MMarshall Milton Keynes2:16.872:16.8713.7 
22:18.41   Sam Hodgson PBU15MWindsor Slough Eton & Hounslow2:18.412:08.9-0.3 
32:24.60   Harry Legg PBU15MMarshall Milton Keynes2:21.702:14.263.8 
42:25.36   George Keen  U13MCambridge & Coleridge2:24.12:04.62-0.3 
52:25.82   Ross van Heerde  U15MWindsor Slough Eton & Hounslow2:20.532:12.781.4 
62:28.59   Luca McGrath  U13MCambridge & Coleridge2:24.932:10.211.6 
72:29.38   Logan Hendry PBU15MMarshall Milton Keynes2:29.382:29.3818.3 
82:29.84   Jack Gunning PBU15MSwindon2:23.792:16.852.3 
92:30.24   Zak Freeland PBU15MMarshall Milton Keynes2:23.132:04.230.0 
102:30.46   William Goddard PBU15MWindsor Slough Eton & Hounslow2:24.272:18.730.7 
112:34.68   Kai Chilvers  U13MNene Valley2:24.82:05.870.8 
122:35.19   Rocco Hudson  U13MWindsor Slough Eton & Hounslow2:33.182:24.317.9 
Mens 800m L
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:28.61   Frank McGrath PBU13MCookham2:25.502:11.661.4 
22:30.03   Aidan Murphy PBU15MMarshall Milton Keynes2:30.032:19.353.9 
32:31.39   Harry Rose PBU13MMarshall Milton Keynes2:31.392:20.054.4 
42:33.92   Oliver Ewing PBU13MMarshall Milton Keynes2:33.922:33.9223.1 
52:35.53   Joshua Dilley  U13MCookham2:28.292:28.2917.1 
62:35.99   Matthew Knight  U13MWindsor Slough Eton & Hounslow2:30.22:14.67.1 
72:38.39   Nicholas Didaskalou  U13MBracknell AC2:31.322:31.3218.9 
82:39.34   George Thomas  U13MWindsor Slough Eton & Hounslow2:34.02:27.26.9 
92:40.29   William Muzio  U13MBrighton & Hove2:35.832:25.286.1 
102:40.44   Oliver Doughty PBU13MSwindon2:40.442:21.49.0 
Womens 800m A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:05.56   Khahisa Mhlanga PBU20WChelmsford2:04.342:04.343.0 
22:07.46   Emily Williams PBU17WKettering2:06.832:06.22-0.1 
32:07.86   Molly Canham  U17WExeter2:07.442:07.440.1 
42:10.05   Annie Testar PBU17WStroud2:10.052:07.34-0.1 
52:11.00   Emily Thompson  U20WBanbury2:06.712:06.710.2 
62:11.68   Katrina Simpson  U20WHalesowen2:10.012:10.012.1 
72:13.59   Mollie O'Sullivan  U20WHerne Hill2:08.312:08.316.6 
82:15.10   Chloe Sharp  U20WDartford H2:13.462:11.331.0 
Womens 800m B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:08.32   Rebecca Bullock PBU17WBasingstoke & Mid Hants2:08.072:08.071.8 
22:08.49   Charlotte Buckley PBU17WThames Valley2:08.492:08.490.7 
32:10.13   Bethany Williams PBU20WMansfield2:10.132:10.138.0 
42:11.47   Philippa Stone PBU20WMiddlesbrough (Mandale)/Durham Uni2:11.472:11.471.4 
52:11.59   Hannah Roberts PBU15WBracknell AC2:11.592:10.961.4 
62:12.21   Megan Ellison PBU20WNene Valley2:12.212:12.217.7 
72:13.30   Kosana Weir PBU20WThames Valley2:13.302:13.305.0 
Womens 800m C
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:13.08   Saffron Moore SBU15WCity of Portsmouth2:12.352:12.353.4 
22:13.97   Anya Pigden PBU17WCity of Portsmouth2:13.972:13.9714.2 
32:14.80   Darcey Lonsdale PBU15WPreston2:14.802:09.871.0 
42:15.19   Ella Newton PBU20WHerne Hill/Cambridge H2:15.192:15.192.2 
52:15.25   Amy Miller PBU15WBlackheath & Bromley2:15.252:12.907.1Click your Clock logo
62:15.37   Aimee Callow PBU15WCardiff Archers2:15.372:15.373.3 
72:15.59   Elizabeth Bentham PBU17WLuton2:14.232:14.057.6 
82:16.20   Kelsi Cornish PBU17WBlackheath & Bromley2:16.202:16.2014.3 
Womens 800m D
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:14.92   Zakia Mossi PBU15WBlackheath & Bromley2:12.852:09.862.7 
22:15.53   Annabel Hobday PBU17WKingston & Poly2:15.532:15.533.3 
32:15.86   Maya Todd McIntyre  U15WRushcliffe2:14.292:12.682.1 
42:16.77   Beth Sykes PBU17WBromsgrove & Redditch2:15.572:15.573.3 
52:16.98   Annie Quantrill  U20WCambridge & Coleridge2:16.172:16.1714.4 
62:17.71   Zoe Tompkins PBU20WHerne Hill/Cambridge H2:14.582:14.586.5 
72:19.09   Lily Gregory  U17WCharnwood2:16.002:16.0010.0 
82:19.10   Amelia Casey  U17WThames Valley2:16.732:16.524.1 
92:22.78   Scarlett Kent  U17WShaftesbury Barnet2:19.082:18.123.6 
Womens 800m E
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:17.34   Alexandra Millard PBU17WInvicta East Kent2:17.342:14.781.5 
22:18.50   Sophie Botham PBU20WMarshall Milton Keynes2:18.502:15.898.2 
32:19.21   Poppy Carmichael PBU17WKettering2:19.212:19.216.7 
42:20.16   Amy Young  U15WWindsor Slough Eton & Hounslow2:19.612:17.793.2 
52:20.18   Kaya Sittampalam Main PBU17WBracknell AC2:20.112:19.279.6 
62:22.08   Bluebell Cooke  U15WStevenage & North Herts2:19.852:15.243.6 
72:26.34   Lucrezia Polloni  U15WBlackheath & Bromley2:23.162:15.924.9 
Womens 800m F
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:19.70   Ella Carey PBU15WMarshall Milton Keynes2:19.702:18.378.0 
22:19.80   Rosie Whitehead SBU17WBristol & West2:19.802:18.4015.2 
32:21.05   Cerys Vico  U17WWycombe2:19.72:16.273.7 
42:22.42   Ailis MacFarlane SBU17WBurton2:20.322:20.3210.7 
52:22.87   Lydia Barker  U15WWakefield2:21.222:21.2212.1 
62:23.55   Valentina Costa  U15WDerby2:21.432:14.943.2 
72:24.62   Montana Edghill SBU17WMarshall Milton Keynes2:24.622:17.857.1 
82:30.74   Rosie Hammond  U15WHerne Hill2:25.182:21.7617.6 
Womens 800m G
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:21.89   Anna Kofoed-Gregory PBU20WMarshall Milton Keynes2:19.82:19.811.8 
22:22.05   Natasha Taylor SBU20WWycombe2:22.052:19.9016.0 
32:23.44   Ellie Minshull SBU17WCoventry2:19.472:15.494.1 
42:24.61   Amelia McMurtrie  U15WRugby & Northampton2:22.512:17.523.2 
52:24.98   Mia Billins PBU17WCity of Portsmouth2:22.52:21.484.7 
62:26.34   Megan Wyke-Ulliott  U15WLeeds City/Barnsley AC2:24.392:24.3916.0 
72:26.89   Olivia Mead  U15WNene Valley/Ramsey2:21.22:21.25.3 
82:27.57   Sophie Capel  U17WSwindon2:24.982:24.988.8 
92:28.78   Sophia Dempsey  U17WShaftesbury Barnet2:27.312:24.2913.6 
Womens 800m H
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:21.69   Jodie Vuylsteke PBU20WHuntingdonshire2:21.692:21.6918.5 
22:23.04   Amelia Errington PBU20WStroud2:23.042:20.8412.7 
32:25.48   Charlotte Underwood PBU15WMarshall Milton Keynes2:25.482:18.043.8 
42:25.55   Imogen Blackwell PBU13WPreston2:21.122:15.963.1 
52:25.61   Maya Hodgson PBU17WWindsor Slough Eton & Hounslow2:25.612:25.616.5 
62:26.06   Anna Nicod  U17WBromsgrove & Redditch2:25.92:25.910.2 
72:26.87   Moli Lyons PBU15WBarry & Vale2:23.042:13.511.9 
82:26.97   Lucy Stevens  U17WRugby & Northampton2:23.412:18.774.0 
92:27.29   Savannah Causer  U17WBirchfield H2:25.52:23.775.4 
102:27.94   Bea Knight PBU17WWindsor Slough Eton & Hounslow2:27.942:27.9418.7 
112:30.03   Hatty Bell  U15WWycombe2:27.222:27.2212.6 
Womens 800m I
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:22.98   Katie Wright SBU17WHuntingdonshire2:22.982:21.215.3 
22:26.82   Sofia Vella  U17WCardiff2:24.772:23.513.0 
32:27.47   Jessica Nuttall SBU17WMarshall Milton Keynes2:27.472:23.4410.5 
42:28.00   Lara Croft  U15WBracknell AC2:26.242:23.287.8 
52:28.51   Olivia Worth  U20WBirchfield H2:27.72:25.826.8 
62:29.27   Charlotte Cooke  U17WMarshall Milton Keynes2:26.732:26.7310.7 
72:30.47   India Ibbotson SBU15WTeam Bath2:30.02:24.75.6 
82:31.16   Skye Verwey PBU17WMarshall Milton Keynes2:31.162:27.4918.0 
92:32.17   Emily Alderson  U17WChiltern2:29.382:29.3813.9 
102:32.24   Tia Sinclair-Linton PBU15WMarshall Milton Keynes2:31.952:31.8312.2 
112:32.74   Lily Gaskin PBU17WCardiff/Glamorgan Valleys Schs2:32.742:21.6116.6 
122:32.78   Sian Vico SBU17WWycombe2:32.782:30.9419.4 
Womens 800m J
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:27.87   Charlotte Dewar PBU13WWindsor Slough Eton & Hounslow2:27.872:14.892.2 
22:28.11   Abbie Henderson PBU13WChiltern2:28.112:18.443.5 
32:28.65   Holly Landon PBU15WWindsor Slough Eton & Hounslow2:24.672:22.069.5 
42:30.16   Rebecca Pope PBU20WWindsor Slough Eton & Hounslow2:30.162:30.1613.9 
52:31.15   Emma Styles  U17WWycombe2:29.32:29.117.6 
62:31.16   Holly Henderson  U13WChiltern2:28.852:17.763.3 
72:31.68   Claudia Searle SBU15WRugby & Northampton2:29.952:26.66.8 
82:32.83   Lucy Hall PBU15WBracknell AC2:32.832:28.537.6 
92:34.10   Isabelle Craven PBU15WWindsor Slough Eton & Hounslow2:28.542:28.5411.1 
102:34.99   Katie Clutterbuck PBU15WWindsor Slough Eton & Hounslow2:32.942:32.944.1 
112:41.41   Imogen Tattersall  U15WWindsor Slough Eton & Hounslow2:39.72:31.114.6 
Womens 800m K
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:29.66   Lydia Attwell PBU15WStroud2:27.52:20.214.7 
22:30.14   Soraya Lockwood SBU17WChiltern2:30.142:26.759.4 
32:30.69   Gemma Newport PBU15WCharnwood2:30.442:22.94.8 
42:31.35   Ruby Brook PBU13WStroud2:30.42:19.924.2 
52:31.80   Libby Herdman-Smith SBU17WMarshall Milton Keynes2:30.982:30.9818.7 
62:31.82   Holly Sutton Trott PBU15WBlackheath & Bromley2:31.822:29.5513.1 
72:31.90   Parris French  U13WBlackheath & Bromley2:26.552:26.5516.2 
82:31.97   Lily Newton  U17WHerne Hill/Cambridge H2:25.852:21.215.8 
92:31.98   Ciara Muzio PBU15WBrighton & Hove2:31.982:27.165.1 
102:32.22   Anna Ustaran-Anderegg PBU17WMarshall Milton Keynes2:32.222:28.117.2 
112:37.83   Stella Whitlum PBU13WDacorum & Tring2:36.52:18.663.9 
Womens 800m L
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:30.90   Amy Clark PBU17WStroud2:29.52:29.513.3 
22:32.44   Cara Terry PBU13WCookham2:29.232:17.682.6 
32:33.50   Kensa Horner PBU13WCookham2:31.562:31.5613.3 
42:33.51   Hannah Lord PBU15WMarshall Milton Keynes2:33.512:31.5315.0 
52:35.25   Emma Gascoigne  U17WSaffron AC2:33.102:28.4220.0 
62:35.81   Madison Foxcroft PBU15WWindsor Slough Eton & Hounslow2:35.812:26.329.5 
72:38.98   Darcey Barton PBU13WStroud2:38.982:38.9820.8 
82:40.93   Daisy Yabsley PBU13WMarshall Milton Keynes2:35.132:26.077.1 
92:41.17   Nicole Whittle PBU15WMarshall Milton Keynes2:41.172:40.314.4 
102:41.42   Anaya Powis SBU15WStroud/Tri Team Gloucester2:37.62:31.612.1 
112:41.96   Elen Eirys James  U15WCardiff2:32.532:32.5312.9 
122:45.15   Rosie Merrin  U17WMarshall Milton Keynes2:42.12:37.2821.2 
Womens 800m M
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:38.33   Siena Brancato PBU13WCookham2:32.722:19.623.9 
22:39.86   Jessica Benveniste PBU15WDacorum & Tring2:39.862:39.8621.7 
32:40.54   Emily Roberts PBU13WCookham2:40.542:40.5419.3 
42:40.98   Ella Nash PBU13WMarshall Milton Keynes2:40.982:37.3216.2 
52:41.58   Rachel Clutterbuck PBU13WWindsor Slough Eton & Hounslow2:38.232:24.24.0 
62:43.50   Oona Gibbons PBU13WWindsor Slough Eton & Hounslow2:38.142:30.911.3 
72:43.81   Alliayh Patel PBU15WMarshall Milton Keynes2:43.812:43.8115.3 
82:44.44   Mar Ruiz-Monserrat  U15WCharnwood2:42.52:33.6713.6 
92:46.02   Alesha Patel SBU15WMarshall Milton Keynes2:46.022:41.8015.7 
102:51.35   Millie Freeland  U13WMarshall Milton Keynes2:48.02:31.557.0 
112:52.39   Freya Willcox  U13WWindsor Slough Eton & Hounslow2:45.82:28.76.3 
123:02.62   Morenike Orimalade  U13WMarshall Milton Keynes2:45.132:35.549.3 
 
Mens 1500m A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
13:55.36   Joseph Tuffin PBU20MRushcliffe3:52.573:52.03-3.7 
23:55.58   Joseph Pollard PBU20MCharnwood3:55.483:50.56-3.7 
33:56.92   James Vincent  U20MCardiff3:53.893:50.91-3.7 
43:57.59   Conrad Webber PBU20MMarshall Milton Keynes3:57.593:54.54-3.4 
53:57.83   Yusuf Bizimana PBU17MVictoria Park & Tower Hamlets3:55.283:48.21-5.0 
63:58.25   Will Crisp PBU20MSwindon3:58.253:58.250.4 
73:59.16   Harry Boyd SBU20MGuildford & Godalming3:59.163:58.05-4.2 
83:59.55   Daniel Stidder  U20MBrighton Phoenix/Crawley/Crawley3:58.283:58.284.1 
94:01.25   Finn Birnie PBU17MNewquay & Par/Truro School4:01.253:54.62-2.5 
104:02.24   Jack Simpson  U20MBurton4:00.54:00.53.4 
114:04.50   James Hamilton T20/F20  SENMBallymena Runners3:59.923:59.71-2.4 
124:06.75   Dan Wilde  U20MTaunton3:58.293:52.54-4.0 
Mens 1500m B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:01.71   Alex Ediker PBU17MChesterfield3:57.223:57.22-1.7 
24:03.60   Harris Mier PBU17MCornwall AC/Truro School4:03.603:58.78-2.2 
34:03.62   Oliver Rouse PBU17MCharnwood4:02.824:02.822.9 
44:03.69   David Dow PBU17MCambridge & Coleridge4:03.694:03.692.4 
Page: 1 2