Central & South of Scotland League Division 2
Grangemouth
28 Jun 15
1200 1500 

Head to Head - to compare runners check 2 or more boxes below and then click
 
1200 U13W A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:05.34   Hannah Little PBU13WLasswade4:05.344:05.345.5 
24:05.43   Emma Johnson  U13WEdinburgh AC/Team East Lothian3:54.733:49.545.8 
34:21.19   Lily Smith PBU13WDunfermline Track & Field4:21.194:21.1935.9 
44:22.16   Hannah Jordan  U13WClydesdale4:21.724:21.7235.8 
54:23.11   Morgan MacDougall PBU13WEast Kilbride4:23.114:23.1128.8 
64:27.21   Lauren O'Neil  U13WShettleston4:26.794:24.931.1 
1200 U13W B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:36.57   Esme Balfour PBU13WTeam East Lothian4:36.574:36.5729.7 
24:36.75   Megan Gilhooly PBU13WDunfermline Track & Field4:36.754:36.7531.9 
34:41.27   Anna Young SBU13WShettleston4:41.274:05.719.0 
44:58.84   Maria Threwal PBU13WClydesdale4:58.844:58.8430.7 
55:38.78   Maia McGurk U13WEast Kilbride AC    
 
1500 SM A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:14.51   Aidan Gilbride  U20MEast Kilbride3:58.583:57.519.1 
24:22.42   Matthew Stevenson  U20MFalkirk4:08.434:08.4318.5 
34:26.27   Craig Prior PBU23M 4:17.284:17.286.4 
44:33.79   Paul Benham PBSENMLasswade4:33.794:33.7927.0 
55:10.29   Alan Walter SENMTeam East Lothian    
1500 SM B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:15.69   Jamie Clements  SENMEast Kilbride4:07.594:07.590.5 
24:35.46   Kyle Mackenzie PBU20MLasswade4:35.464:35.4618.7 
34:51.11   Ryan Nelson SBSENMClydesdale4:46.834:23.688.0 
44:55.32   Gary Munro PBU20MFalkirk4:55.324:55.3233.6 
1500 U17M A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:26.27   Martin Lynas PBU17MEast Kilbride4:23.614:23.61-0.4 
24:36.54   Brian Aird PBU17MClydesdale4:36.544:36.5428.2 
34:58.76   Jamie Darling PBU17MLasswade4:55.104:39.8410.0 
1500 U17M B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:41.36   Ross Malloch PBU17MEast Kilbride4:41.364:41.3626.9 
26:01.12   Lewis Hay SBU17MClydesdale6:01.125:06.235.8 
1500 U15M A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:36.27   Jamie Burns  U15MShettleston4:19.543:55.62-2.5 
24:48.68   Euan Hood  U15MLasswade4:34.494:14.53-0.9 
34:52.70   Cameron Taylor-Cameron  U15MFalkirk4:41.374:29.2419.7 
45:07.53   Michael Wills PBU15MDunfermline Track & Field5:07.535:07.5325.9 
55:13.89   Michael Dunn PBU15MClydesdale5:13.895:13.8922.6 
65:16.10   Joe Donnelly  U15MTeam East Lothian5:04.324:24.951.0 
1500 U15M B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:48.20   Lewis Raeburn  U15MShettleston4:30.313:56.97-3.1 
25:10.47   Michael Struthers PBU15MFalkirk5:10.475:10.4733.3 
35:20.68   Thomas Leitch PBU15MTeam East Lothian5:20.685:18.924.2 
45:33.54   Euan McAlister PBU15MLasswade5:33.545:33.5421.5 
56:45.47   Matthew Kennedy PBU15MClydesdale6:45.476:45.4736.0 
1500 U13M A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
15:13.39   Elliot Bain SBU13MEast Kilbride5:01.574:58.6324.4 
25:17.08   Cameron Pirie PBU13MTeam East Lothian5:17.085:17.0826.7 
35:21.64   Leo Charlie PBU13MClydesdale5:21.645:21.6434.3 
45:30.65   Ben Sutherland  U13MFalkirk5:17.884:26.901.2 
55:37.24   Eoin Morton PBU13MLasswade5:37.245:37.2435.9 
1500 U13M B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
15:29.94   Thomas McCourt PBU13MEast Kilbride5:29.945:29.9430.0 
25:44.12   Robbie Anderson PBU13MTeam East Lothian5:44.124:44.253.4 
36:11.36   Stuart Aird SBU13MClydesdale6:11.365:59.8932.6 
1500 M35 A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:19.26   Grant Baillie SBV35MEast Kilbride/Fire Service4:19.264:09.4-2.3 
24:40.30   Iain Robertson  V35MClydesdale4:27.174:12.610.8 
34:41.85   Craig Johnston SBV45MFalkirk4:32.74:32.78.3 
45:05.99   William Jarvie SBV55MPortobello5:05.994:57.55.4 
55:23.73   Marc McColl  V35MShettleston4:41.724:41.725.8 
65:51.69   Brian Wilson PBV50MLasswade5:51.695:51.6936.0 
76:21.75   Craig Adam V35MDunfermline Track & Field AC    
1500 M35 B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
15:30.41   Andrew Anderson SBV50MDunbar RC/Team East Lothian5:30.415:20.568.7 
26:04.25   Brian Hood SBV45MLasswade6:04.255:56.831.6 
36:34.57   Barry Mcmahon PBV40MDunfermline Track & Field6:34.576:34.5736.0 
46:35.90   Peter Rudzinski PBV60MClydesdale6:35.906:35.9014.7 
1500 SW A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:53.86   Shannon McLellan  U23WShettleston/Strathclyde Uni4:41.044:36.3010.1 
25:37.50   Jill Devlin PBSENWEast Kilbride5:37.505:37.5032.1 
1500 SW B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
15:07.05   Carole Setchell  SENWShettleston5:05.985:03.211.0 
26:06.10   Rachael Thomson SBU23WEast Kilbride/West of Scotland Uni6:06.105:31.2518.5 
1500 U17W A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
15:52.65   Linda McCandlish PBU17WDunbar RC/Team East Lothian5:52.655:52.6534.9 
25:53.54   Nicole McIntyre SBU17WFalkirk5:53.545:43.1028.3 
36:27.58   Ellie Forreter U17WDunfermline Track & Field AC    
1500 U17W B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
16:07.81   Rhona Milne SBU17WFalkirk6:07.815:58.9436.0 
1500 U15W A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
15:08.44   Cera Gemmell  U15WTeam East Lothian4:59.44:31.950.9 
25:13.26   Caroline McKinlay PBU15WLasswade5:13.265:13.2631.8 
35:14.16   Lucy Muirhead PBU15WEast Kilbride5:04.035:00.117.8 
45:29.82   Chloe McClung  U15WFalkirk5:21.834:55.5321.2 
1500 U15W B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
15:30.49   Alice Robertson  U15WFalkirk5:20.755:20.7520.9 
26:07.29   Natasha Shaw PBU15WClydesdale6:07.296:06.1832.6 
36:38.19   Sian Fyfe U15WEast Kilbride AC    
1500 W35 A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
15:19.23   Megan Wright SBV40WHunters Bog Trotters/Thames Hare & Hounds5:19.235:15.345.3 
25:44.30   Kelly Baillie SBV35WEast Kilbride5:44.305:32.688.1 
36:06.62   Allison Christie SBV40WFalkirk6:06.625:49.422.8 
47:04.05   Jane Mayor V35WClydesdale AC    
57:13.42   AN Other V35WShettleston Harriers    
67:43.52   Juliet Moncur V35WDunfermline Track & Field AC    
1500 W35 B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
16:20.56   Caroline Lawless SBV55WFalkirk/Scottish Vets H6:20.565:24.8221.7 
27:29.93   Ruth Watson SBV45WHaddington RC7:29.937:02.532.6 
38:33.65   Liz Hind V35WDunfermline Track & Field AC