BMC PB Classic External Results
Milton Keynes
7 Jun 14
800 1500 3000 

Page: 1 2
Head to Head - to compare runners check 2 or more boxes below and then click
 
800m A (Mens)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
11:53.3   Lewis Hayes PBU20MKettering1:53.31:53.324.8 
21:53.5   Hugo Fleming  U20MWalton1:51.911:51.37-3.1 
31:54.2   Ben Claridge PBU17MWhite Horse1:53.561:53.5610.2 
41:55.5   Michael Goddard  U20MChiltern/Hertfordshire Schs1:55.151:55.151.2 
51:56.8   Cameron Laleye  U20MHerts Phoenix1:55.661:53.905.5 
62:00.2   Sebastian Anthony  U20MWest Suffolk1:53.161:49.10-4.5 
800m B (Mens)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
11:52.56   Rhys Lewis PBU20MLuton1:52.241:52.2415.7 
21:53.16   Timothy Cobden PBU20MCambridge & Coleridge1:52.591:52.5914.5 
31:53.66   Dylan Rigby PBU20MInvicta East Kent1:53.661:53.663.2 
41:54.97   Jonathan Currie PBU20MTynedale1:54.971:52.773.9 
51:55.01   Robert Umeokafor PBU20MBirchfield H1:54.531:50.052.0 
61:56.38   Oliver Dane  U17MCity of Sheffield1:55.971:51.32-3.9 
72:01.03   Joseph Lancaster SBU20MCity of Sheffield1:56.891:50.439.5 
800m C (Mens)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
11:58.33   Archie Rippin PBU17MMarshall Milton Keynes1:58.331:58.3310.1 
21:58.39   Ieuan Handley PBU20MCardiff1:58.391:58.3921.8 
31:58.57   Ted Ntibazonkiza PBU20MShaftesbury Barnet/Oaklands Col1:55.931:55.93-1.3 
41:58.74   Bradley Stokes PBU17MBirchfield H1:56.251:56.2521.9 
51:58.74   Nicholas Jones PBU20MCardiff1:58.741:55.939.7 
61:59.23   Aaron Cooper SBU20MHerts Phoenix1:59.231:53.31-4.0 
72:03.66   Charles Sillett  U17MEaling Southall & Middx2:00.722:00.7017.3 
82:08.77   Mukhtar Farah  U17MEaling Southall & Middx2:01.931:58.671.3 
800m D (Mens)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
11:57.75   Cameron McKie PBU20MWest Suffolk1:55.611:54.121.6 
22:00.48   Patrick McManus PBU20MLewes1:59.681:59.682.1 
32:00.62   Max Pearson PBU15MTynedale2:00.621:56.1-2.8 
42:01.10   Kyran Wilson PBU17MRugby & Northampton2:01.102:00.1621.8 
52:01.13   Charlton Kerr PBU17MMarshall Milton Keynes2:00.892:00.8926.4 
62:03.35   William Brennan SBU20MWindsor Slough Eton & Hounslow2:02.891:59.6627.8 
72:04.71   Matthew Boxall  U17MCrawley2:01.182:01.1810.9 
82:06.67   Callum Neal  U20MChiltern2:02.442:02.4425.8 
800m E (Mens)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:02.89   James Vincent PBU15MCardiff2:02.891:55.01-3.7 
22:04.68   Ben Eames PBU17MWest Suffolk2:02.142:02.1417.1 
32:06.08   Daryl Geanga  U17MBedford & County/Philippines2:05.812:05.8130.6 
42:08.01   Oli Lum SBU20MMarshall Milton Keynes2:07.551:57.91-0.7 
52:10.92   Patrick Goffey  U17MWindsor Slough Eton & Hounslow2:03.522:03.3318.3 
800m F (Mens)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:04.09   Harry Kettle PBU15MChiltern2:01.482:01.4815.0 
22:04.67   Matthew Bradly PBU17MWindsor Slough Eton & Hounslow2:04.671:57.748.9 
32:06.28   Adrian Lloyd-Davies PBU15MBridgnorth2:03.571:52.89-3.9 
42:06.46   Piers Copeland PBU17MWimborne2:05.81:49.16-5.7 
52:06.89   Alhasan Alkaff  U20MLoughborough Students2:03.112:03.1129.5 
62:07.57   Oliver Pearce  U17MWindsor Slough Eton & Hounslow2:05.812:05.8129.6 
72:08.98   George Glinski PBU17MMarshall Milton Keynes2:07.42:04.4121.8 
800m G (Mens)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:09.15   Joseph Pollard PBU15MCharnwood2:08.51:55.86-3.8 
22:11.42   Amrik Gill PBU17MLeicester2:09.702:02.77-0.6 
32:11.90   Toby Smith  U17MChiltern2:09.72:09.722.2 
42:11.92   Callum Mullins PBU17MBedford & County2:11.922:02.7316.5 
52:12.09   Devon Harford PBU15MMarshall Milton Keynes2:12.092:03.285.9 
62:12.42   Luke Davies PBU15MBrecon2:12.422:12.4221.5 
72:12.42   Jack Davies PBU17MWindsor Slough Eton & Hounslow2:12.422:04.5222.3 
82:13.26   Ben Cureton  U15MNorth Somerset/Avon Schs2:12.02:12.029.0 
800m H (Mens)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:13.78   Nathan Nurse PBU20MMarshall Milton Keynes2:08.442:05.9217.5 
22:16.49   Ewan Forsythe PBU15MMarshall Milton Keynes2:14.081:59.582.2 
32:17.72   Callum Gardner SBU15MLuton2:17.42:12.6125.0 
42:18.05   Shaun Hudson PBU15MWindsor Slough Eton & Hounslow2:15.921:53.39-3.6 
52:18.19   Alexander Jeffries  U17MPoole AC2:17.912:17.9119.6 
62:18.72   Felix Lum  U17MMarshall Milton Keynes2:17.472:03.754.9 
72:20.04   Harvey Green  U15MMarshall Milton Keynes2:17.602:09.6118.7 
82:20.55   Sam Gentry PBU13MNorth Somerset2:19.01:55.71-1.9 
800m I (Mens)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:23.98   Callum Nicholson  U13MBedford & County/Riverside2:22.82:06.63.6 
22:24.26   Jack Meijer PBU15MMarshall Milton Keynes2:19.71:55.92-2.8 
32:26.52   Theo Kontos PBU15MChiltern2:26.522:26.5235.9 
42:28.38   Andrew Worrall PBU13MBedford & County2:25.492:24.917.4 
52:32.20   Marcus Lovell  U15MMarshall Milton Keynes2:30.852:05.761.2 
62:35.65   Ewan Wood  U13MTonbridge2:28.112:13.7121.5 
800m A (Womens)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:02.77   Jessica Judd  U20WChelmsford1:59.771:59.77-2.2 
22:12.08   Lauren Russell SBU17WBedford & County2:12.052:11.6321.5 
32:13.20   Sophie Tooley SBU17WWest Suffolk2:09.982:09.9814.8 
42:15.08   Mary Gough  U20WHerts Phoenix2:13.92:13.918.7 
52:15.15   Niamh Emerson  U17WAmber Valley & Erewash2:12.462:09.746.3 
62:16.40   Grace Copeland PBU15WWimborne2:13.912:13.912.4 
72:17.52   Emily Thompson  U15WBanbury2:14.272:06.710.2 
82:17.62   Emily Bond  U15WInvicta East Kent2:16.132:16.1327.2 
800m B (Womens)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:15.38   Heidi Davies PBU17WBrecon/Powys Schs2:15.382:15.3811.7 
22:15.55   Gemma Finch PBU20WBasingstoke & Mid Hants2:15.552:06.750.3 
32:16.54   Molly Canham PBU13WNewton Abbot2:14.172:07.440.1 
42:17.08   Francesca Ashworth  U20WKettering2:14.612:13.4310.4 
52:17.24   Helena Keenan  U20WCorby2:16.362:16.366.4 
62:17.53   Sarah Chapman PBU17WWindsor Slough Eton & Hounslow2:17.532:15.130.5 
72:17.82   Evie Grice PBU17WAldershot, Farnham & District2:14.62:12.573.2 
82:20.71   Alex Barbour  U17WWindsor Slough Eton & Hounslow2:17.252:17.255.4 
800m C (Womens)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:16.49   Hannah Thear SBU17WChiltern2:15.42:15.413.6 
22:18.37   Kathleen Faes  U15WTonbridge2:17.92:12.3317.2 
32:18.47   Emily Read PBU17WBracknell AC2:15.62:15.621.4 
42:19.52   Amalia Edwards SBU17WLuton2:17.612:16.1331.2 
52:20.41   Lily Carmichael PBU17WRugby & Northampton2:20.412:19.1419.7 
62:22.30   Amelia Lancaster  U15WCity of Sheffield2:21.272:17.7814.4 
72:26.28   Sophie Botham  U17WMarshall Milton Keynes2:22.62:15.898.1 
800m D (Womens)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:18.06   Emma Delgado PBU17WWycombe2:18.062:17.8117.0 
22:18.36   Casey Hilliam PBU15WNene Valley2:18.362:18.3624.4 
32:20.49   Emily Moyes PBU17WWest Suffolk2:18.92:18.002.1 
42:21.98   Heidi Murray  U17WLancaster & Morecambe2:19.92:19.96.4 
52:22.41   Natasha Taylor SBU17WWycombe2:22.02:19.9015.9 
62:22.54   Holli Jehu PBU15WAberdare Valley2:21.82:21.1015.6 
72:25.10   Susannah Reid  U20WIpswich2:22.12:12.862.3 
82:25.38   Elizabeth Wilkinson  U13WCity of Sheffield2:20.12:14.8613.7 
800m E (Womens)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:20.57   Tabatha Walford PBU15WBedford & County2:20.572:15.475.1 
22:21.04   Rebecca Daniel PBU15WWest Suffolk/Cambridgeshire Schs2:20.672:15.0217.3 
32:22.80   Elise Thorner PBU15WWells City/Millfield Sch/Yeovil2:21.772:08.951.3 
42:23.04   Maisie Grice  U15WCity of Portsmouth2:22.22:10.601.6 
52:23.27   Joanna Boxall  U17WCrawley2:21.992:19.7728.4 
62:23.71   Caitlin Exton  U15WCardiff2:22.722:22.7234.6 
72:23.99   Mikayela Sealby PBU15WWest Suffolk2:22.72:22.725.6 
82:24.41   Emily Williams PBU13WKettering2:19.512:06.22-0.1 
92:24.87   Amy Davila  U20WLewes2:23.22:21.714.9 
800m F (Womens)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:20.47   Bethan Evans PBU17WCardiff2:20.472:18.819.5 
22:23.53   Molly Andrews PBU15WBridgnorth2:22.32:19.104.1 
32:24.04   Alice Davies PBU15WNorth Somerset2:24.042:24.0415.9 
42:28.66   Katrina Kemp  U15WWest Suffolk2:27.72:27.326.3 
52:29.48   Rosie Whitehead  U13WNorth Somerset2:26.62:18.4014.9 
62:34.56   Annabel Simpson PBU17WRadley2:34.562:34.5636.0 
800m G (Womens)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:25.54   Francesca Worrall PBU15WBedford & County2:24.42:19.916.7 
22:27.77   Katie Mallaghan PBU13WMarshall Milton Keynes2:27.772:27.7730.7 
32:31.49   Ruby Goodall SBU17WCorby2:31.492:22.424.8 
42:31.68   Grace Cook PBU17WYate2:28.62:28.632.2 
52:47.08   Emily Jeffries  U13WPoole AC2:44.862:33.0517.4 
800m H (Womens)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:30.32   Sandie Pohlman SBU15WChiltern/Cookham2:29.42:24.8110.9 
22:31.77   Jessica Nuttall PBU15WMarshall Milton Keynes2:30.712:23.4410.5 
32:33.54   Anna Kofoed-Gregory PBU15WMarshall Milton Keynes2:33.542:19.811.6 
42:34.93   Zena Challenger PBU13WLeicester2:31.02:25.019.8 
52:37.51   Susie Mair PBU13WBracknell AC2:37.512:20.2411.3 
62:38.50   Viktoria Nagy SBU15WLincoln Wellington2:38.502:32.430.6 
72:39.04   Montana Edghill PBU13WMarshall Milton Keynes2:37.092:17.857.1 
82:40.73   Mikela Gilmore SBU17WLeicester2:40.732:33.025.2 
92:47.03   Orla Brennan  U13WWindsor Slough Eton & Hounslow2:38.152:25.6119.9 
800m I (Mixed)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:33.28   Alastair Stuart Brown PBU13MMarshall Milton Keynes2:30.02:30.031.8 
22:35.32   Peter Hickman PBU13MMarshall Milton Keynes2:32.122:10.076.3 
32:40.99   Matthew Douglas Cave SBU13MMarshall Milton Keynes2:40.992:38.9836.0 
42:42.55   Leo Freeland  U13MMarshall Milton Keynes2:39.081:56.99-2.6 
52:45.69   Kiylen Nurse  U13MMarshall Milton Keynes2:38.92:12.5614.9 
62:46.56   Chloe Bubb PBU13WLeicester2:46.562:46.5635.5 
72:49.89   Hannah Read PBU13WBracknell AC2:47.82:42.979.2 
82:53.13   Gemma Lee Milne PBU13WMarshall Milton Keynes2:46.02:30.1519.4 
 
1500m A (Mens)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
13:52.2   John Cove PBU20MCardiff3:52.23:47.470.9 
23:59.9   Lascelles Hussey PBU20MHerne Hill3:58.223:47.85-1.1 
34:02.4   Jonathan Janes PBU20MBedford & County3:58.283:58.28-2.7 
44:02.7   Will Richardson PBU17MBirchfield H4:02.73:48.54-5.8 
54:03.0   Bradley Wattleworth PBU20MIpswich4:03.03:57.08-4.4 
64:03.2   Matt Bray PBU20MBedford & County4:03.23:51.75-4.1 
74:05.1   Callum Charleston SBU20MChelmsford3:58.763:51.93-4.0 
84:08.7   Michael Bartram SBU20MWest Suffolk3:59.033:57.87-0.6 
94:12.0   Toby Starling  U20MAldershot, Farnham & District3:58.673:58.672.1 
104:12.7   Ben Bradley  U20MAldershot, Farnham & District/St. Mary's Uni4:02.163:48.76-4.8 
1500m B (Mens)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:03.4   Sam Stevens PBU17MWreake Runners3:57.33:57.17-3.0 
24:04.0   Benjamin Davies PBU17MBedford & County4:02.333:46.38-4.6 
34:05.1   Rob Huckle PBU17MCambridge & Coleridge4:05.13:58.3111.2 
44:06.0   Archie Rayner PBU17MMansfield4:04.703:48.267.6 
54:06.7   Will Perkin PBU17MChiltern4:04.873:50.02-5.0 
64:07.5   Isaac Akers PBU17MCorby4:03.33:57.82-3.9 
74:09.9   Stan Willis PBU17MBedford & County4:04.853:57.108.3 
84:10.0   Cameron Smith PBU20MDerby4:09.783:57.37-2.8 
94:10.6   Matthew Rawlings PBU15MReading AC4:08.363:56.24-2.9 
104:11.2   Kieran Gilfedder SBU20MWycombe/Kingston Uni4:11.23:58.76-2.6 
114:11.3   Benjamin Boulter PBU17MBirchfield H4:11.34:02.015.0 
124:11.3   Louis Clarke PBU17MMarshall Milton Keynes4:11.34:07.0827.6 
134:15.4   Lewis Sternkopf PBU17MWorcester4:14.23:59.900.5 
144:18.9   Jack Thomson  U17MLeicester4:12.94:12.929.0 
1500m C (Mens)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:10.34   Max Travers PBU20MWells City4:08.884:06.21-0.7 
24:10.83   Alfie Thompson PBU17MLeicester4:10.834:04.513.1 
34:13.41   Joseph Aherne PBU20MChiltern4:13.414:13.4128.2 
44:14.95   William Mullins PBU17MBedford & County4:12.814:07.830.5 
54:16.23   Freddie Ayre PBU15MBedford & County4:13.044:07.6521.2 
64:16.28   Jack Goddard PBU15MWindsor Slough Eton & Hounslow4:16.283:56.533.3 
74:18.68   Matt Hogg PBU15MNorth Somerset4:18.684:18.6819.2 
84:20.38   Finn Birnie PBU15MNewquay & Par/Truro School4:20.383:54.62-2.5 
94:24.04   Ben Hooper PBU15MWindsor Slough Eton & Hounslow/Millfield Sch4:24.044:05.615.2 
104:24.40   Reis Brooke  U17MBirchfield H4:21.44:12.16.6 
114:32.62   Jacob Freeborough  U17MWest Suffolk4:25.24:01.14-1.8 
1500m D (Mens)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:23.46   Thomas Gostelow PBU15MCharnwood4:21.833:56.62-3.4 
24:25.02   Conrad Webber PBU17MMarshall Milton Keynes4:20.623:54.54-3.4 
34:25.13   Adam Searle PBU15MRugby & Northampton4:21.774:00.731.2 
44:25.53   Adam Crawford PBU17MWest Suffolk4:22.534:12.7810.2 
54:25.91   Pascal Bouttier-Butler PBU17MLeicester4:25.914:25.913.0 
64:26.99   Archie Banks  U15MCharnwood4:24.013:58.25-3.1 
74:28.40   Ben Rouse PBU15MCharnwood4:25.74:03.758.6 
84:28.66   Oliver Rouse PBU15MCharnwood4:23.94:02.822.8 
94:29.47   James Martin PBU17MLewes4:29.474:20.315.9 
104:29.49   Ben Martin PBU15MLewes4:27.44:20.69.2 
114:34.48   Thomas Keen PBU15MCambridge & Coleridge4:34.03:43.97-5.0 
124:34.89   Jack Douglas  U15MCharnwood4:32.14:12.99-0.7 
134:35.48   Daniel James Hynes PBU17MMarshall Milton Keynes4:30.674:30.6716.6 
144:42.86   Toby Herdman-Smith SBU17MMarshall Milton Keynes4:28.884:28.8831.2 
1500m E (Mens)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:27.89   Joshua Rogers PBU15MBedford & County/Ampthill & Flitwick4:27.894:25.5611.9 
24:30.09   Joe Cochrane SBU17MChiltern/Warwick Uni4:30.094:19.460.6 
34:36.28   Sebastian Mills PBU15MChiltern4:36.284:31.7610.9 
44:36.59   Charles Wheeler PBU17MMarshall Milton Keynes4:34.933:58.222.2 
54:36.66   George Wheeler PBU17MMarshall Milton Keynes4:33.793:55.31-3.2 
64:37.43   Jake Cox PBU15MMarshall Milton Keynes4:31.864:31.8619.7 
74:37.63   Ethan Tattersall PBU17MWindsor Slough Eton & Hounslow4:37.634:25.7710.2 
84:39.16   Corey Moore  U15MMarshall Milton Keynes4:36.94:36.930.0 
94:39.83   Adam Wilson T20/F20 PBU20MYate/Westbury4:35.704:08.42-1.8 
104:48.71   William Brown  U15MChiltern4:40.524:24.929.0 
1500m F (Mens)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:43.86   Matthew Daines PBU15MWindsor Slough Eton & Hounslow4:40.174:36.5113.6 
24:44.78   Samuel Grimwood PBU15MWestbury/Yate4:44.34:36.925.0 
34:46.12   Connor Marley PBU15MMarshall Milton Keynes4:41.54:36.3619.2 
44:47.16   Richard Slade  U17MChiltern4:44.264:14.92-0.7 
54:50.11   Henri Codling PBU13MKettering4:43.544:38.722.0 
64:50.95   Max Perry  U13MVale of Aylesbury4:42.874:03.3-2.3 
74:52.82   Ollie Thorner  U15MWells City/Yeovil/Millfield Sch4:49.004:22.031.5 
84:53.16   George Brown PBU15MChiltern4:53.164:41.5015.1 
1500m A (Womens)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:40.4   Megan Humphreys  U17WOxford City4:31.854:31.8521.0 
24:40.6   Morven Goodrum PBU17WWindsor Slough Eton & Hounslow4:40.64:25.4017.3 
34:41.2   Abbie Donnelly  U20WLincoln Wellington4:32.254:32.250.2 
44:42.6   Kate Seary  U20WCardiff4:35.574:29.011.3 
54:45.8   Jess Gordon PBU20WKettering4:45.84:45.829.8 
64:46.7   Jordan Waine PBU15WLeicester4:45.604:45.609.6 
74:47.2   Yoyo Barnsley  U17WCornwall AC4:39.244:32.9021.2 
84:49.9   Emma Slevin  U20WStratford-upon-Avon/Richmond Uni/United States4:36.94:36.927.6 
94:50.5   Karys Amory  U17WBirchfield H4:41.134:40.377.1 
105:02.2   Elena Carey  U15WBracknell AC4:49.84:38.589.9 
1500m B (Womens
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:45.3   Ella Hughes PBU20WMansfield4:35.274:31.1820.7 
24:48.2   Nancie Bowley PBU15WReading AC4:42.564:33.619.7 
34:49.3   Charlotte Tara Murphy SBU17WWest Suffolk4:45.74:32.378.3 
44:51.5   Diana Chalmers SBU17WCambridge & Coleridge4:48.64:48.507.7 
54:52.2   Claudia Nevett PBU17WKettering4:52.24:50.508.4 
64:53.6   Lauren Nichols  U15WBedford & County4:52.84:49.835.2 
74:55.4   Lauren Ashurst PBU15WNorth Somerset4:55.44:50.4122.3 
85:07.1   Abigail Fisher SBU15WCardiff4:55.974:45.7810.4 
95:09.0   Poppy Carmichael  U15WRugby & Northampton5:03.14:58.196.7 
1500m C (Mixed)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:49.87   Ella Sykes PBU15WBournemouth/Millfield Sch4:45.524:43.820.3 
24:55.09   Amelia Quirk PBU15WBracknell AC4:49.24:14.85-0.6 
34:55.25   Annie Quantrill PBU15WCambridge & Coleridge4:55.254:55.2514.4 
44:56.26   Lauren Murphy PBU15WWest Suffolk4:56.24:40.223.8 
54:57.16   Charley Madgin PBU15MMarshall Milton Keynes4:57.164:32.612.3 
64:57.21   Beatrice Fitzsimons  U20WCambridge & Coleridge4:55.274:55.2725.7 
74:57.57   Leah Epton SBU17WLincoln Wellington4:57.574:55.7430.0 
84:59.35   Emma Mears PBU15WMarshall Milton Keynes4:59.354:52.4314.8 
95:03.72   Harriet Emery  U15WNorth Somerset4:57.964:54.8922.1 
105:04.89   Siannah Rayment SBU17WBracknell AC5:04.34:43.134.2 
115:05.40   Nella Walters SBU15WWest Suffolk5:05.404:50.2835.9 
125:11.59   Abigail Coleman  U20WKettering5:06.74:57.6334.1 
1500m D (Mixed)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:55.31   Robert Hickman PBU13MMarshall Milton Keynes4:51.94:16.68-0.3 
25:04.84   Fern Harrison  U13WWreake & Soar Valley4:55.754:47.2018.8 
35:08.40   Sinead Stovell  U15WBedford & County5:00.45:00.421.4 
45:08.68   Jack Sharp PBU13MMarshall Milton Keynes5:08.684:23.8-0.1 
55:09.33   Olivia Allum  U15WWest Suffolk4:56.34:36.6810.5 
65:15.42   Holly Jamieson PBU15WMarshall Milton Keynes5:07.85:06.2211.6 
75:16.95   Megan Newton SBU15WWest Suffolk5:11.14:42.277.8 
85:17.59   Lucy Maine PBU13WNorth Somerset5:17.595:17.5924.8 
95:22.15   Rhea Cooper SBU15WLeicester5:22.155:10.198.1 
1500m E (Mixed)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
15:17.42   Rhiannon Troop PBU17WLincoln Wellington5:17.425:17.4226.5 
25:20.61   James Dowsett  U13MMarshall Milton Keynes5:10.94:17.790.5 
35:22.70   Jack Terrey PBU15MMarshall Milton Keynes5:22.705:01.116.5 
45:23.45   Lola Sharrock PBU17WLincoln Wellington5:23.455:23.4535.0 
55:23.57   Beane Moores  U15WLeicester5:22.55:13.9414.7 
65:26.55   Molly-Anne Welton PBU13WCity of Sheffield5:21.45:02.228.4 
75:27.49   Grace Smith PBU13WLeicester5:17.24:48.455.7 
85:32.56   Chloe Hearne PBU15WKettering5:27.95:21.3623.3 
95:33.49   Jade Brown  U17WMarshall Milton Keynes5:30.15:17.269.4 
105:35.79   Tomas Billenness PBU13MMarshall Milton Keynes5:35.794:46.658.0 
116:14.09   Jemima Hughes PBU15WMarshall Milton Keynes6:14.096:14.0936.0 
 
3000m A (Mens)
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
18:44.68   Matthew Dickinson PBU20MWells City/Yeovil8:44.688:44.684.0 
Page: 1 2