Up & Running Midland League Division 6 External Results
Kidderminster
4 Aug 12
800 1500 3000 

Head to Head - to compare runners check 2 or more boxes below and then click
 
800 SM A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:04.6   Jake Waples SBU23MNuneaton2:04.61:58.922.6 
22:08.7   Duncan Stewart  SENMBurton2:08.62:02.823.6 
32:12.3   Theo Larcombe  U20MRoyal Sutton Coldfield2:06.482:06.225.3 
42:31.5   Neil Williams  V45MKidderminster & Stourport2:11.31:52.5916.9 
52:48.2   Joval Gordon PBU20MLeicester2:48.22:48.236.0 
800 SM B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:17.6   James Latham PBU20MBurton2:17.62:17.624.4 
22:17.7   Paul Terleski PBV35MRoyal Sutton Coldfield2:17.72:17.15.7 
32:20.1   Benjamin Danvers SBV45MKidderminster & Stourport2:20.12:14.516.7 
42:28.2   Joshua Brown PBU20MLeicester2:28.22:28.236.0 
52:28.9   Eric Fowler  V45MNuneaton2:23.52:11.742.9 
800 SW A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:31.4   Rachel Smith PBU20WRoyal Sutton Coldfield2:31.42:31.436.0 
22:36.5   Francesca Meakin  SENWSutton-in-Ashfield2:29.72:15.7816.0 
32:46.5   Carolyn Dyall SBSENWShelton2:46.52:21.215.1 
42:53.2   Jody Ward  SENWLeicester2:53.02:43.616.6 
53:32.9   Rachel Heath SBSENWKidderminster & Stourport3:32.93:07.136.0 
800 SW B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
12:44.1   Michelle Willcocks  SENWSutton-in-Ashfield2:40.42:17.83.8 
 
1500 SM A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:28.7   Frederic Tremblay SBSENMRoyal Sutton Coldfield/France4:28.74:12.58-1.0 
34:35.9   Daniel Mills SBU20MNuneaton4:35.94:16.232.5 
24:37.7   Andy Wetherill  V50MRedhill RR/Midland Masters/Sutton-in-Ashfield4:30.424:21.81.9 
44:45.1   Duncan Stewart  SENMBurton4:39.94:21.923.6 
56:07.4   Alexander Nicol PBV35MKidderminster & Stourport/Unattached6:07.46:07.421.3 
1500 SM B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
14:32.7   Nick Corker  V35MRoyal Sutton Coldfield4:13.384:13.3810.1 
24:42.2   Tyler Selway  U17MNuneaton4:27.84:20.139.0 
34:46.0   James Latham PBU20MBurton4:46.04:46.024.4 
1500 SW A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
15:18.3   Nikita Pembleton  U23WSutton-in-Ashfield5:15.74:39.426.8 
26:37.7   Christine Sedman-Smith PBV60WKidderminster & Stourport6:37.76:37.718.9 
1500 SW B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
15:23.9   Francesca Meakin  SENWSutton-in-Ashfield5:16.44:37.3716.0 
27:38.9   Rachel Heath SBSENWKidderminster & Stourport7:38.96:51.636.0 
 
3000 SM A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
19:25.9   Oliver Harradence PBSENMRoyal Sutton Coldfield9:25.99:25.9-1.6 
29:31.1   Ashley Hurdman PBSENMHatton Darts RC/Burton9:31.19:13.51.1 
310:00.0   Andy Wetherill  V50MRedhill RR/Midland Masters/Sutton-in-Ashfield9:35.28:59.91.9 
410:15.3   Daniel Mills SBU20MNuneaton10:15.38:58.8632.5 
510:17.3   Benjamin Danvers SBV45MKidderminster & Stourport10:17.39:07.316.7 
3000 SM B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
19:50.2   Cory Parker PBU20MBurton9:50.29:26.23.2 
210:03.7   David Long PBSENMRoyal Sutton Coldfield10:03.710:03.75.5 
310:39.5   Eric Fowler PBV45MNuneaton10:23.110:23.12.9 
410:51.0   Steve Smith PBV45MKidderminster & Stourport10:51.010:51.07.0 
3000 SW A
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
110:28.8   Eleanor Fowler PBSENWNuneaton10:28.811.133.5 
210:49.7   Lizzie Farrow PBU20WRoyal Sutton Coldfield10:49.710:49.735.7 
310:54.2   Nikita Pembleton PBU23WSutton-in-Ashfield10:54.29:56.0326.8 
415:37.4   Rachel Heath SBSENWKidderminster & Stourport15:37.414:26.136.0 
3000 SW B
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
111:44.4   Michelle Willcocks  SENWSutton-in-Ashfield11:30.710:46.23.8 
213:48.3   Christine Sedman-Smith SBV60WKidderminster & Stourport13:48.312:41.518.9