Harewood 2 External Results
Leeds
8 Nov 15
Head to Head - to compare runners check 2 or more boxes below and then click
 
2MMT
PosGun   Name AG ClubSBPBHC  
111:03   Thomas Mills  U15MLeeds City10:3510:357.0 
212:10   Daniel Jones U13MSkyrac AC    
312:17   Alvie O'Brien PBU13MValley Striders12:1712:1710.7 
412:21   Sophie Turner PBU15WValley Striders12:2112:2110.8 
512:28   Frederica Moore PBU15WWetherby12:2812:287.9 
612:37   Jenson Brogden U13M     
712:58   Tom O'Mahoney PBU11MAllerton Junior12:5812:586.7 
812:59   Tally Diamond PBU13WValley Striders12:5912:488.9 
913:12   Isaac Spence-Brown U11MValley Striders    
1013:13   Isobel Nicholls SBU13WScarborough13:1312:386.0 
1113:16   Samuel Benson  U11MKeighley & Craven12:5912:5911.7 
1213:41   Holly Davey U13W     
1313:44   Jake Stalker PBU11MNidd Valley13:4413:4415.5 
1413:48   Jake McBrinn U13M     
1513:51   Liam Beaumont  U11MSkyrac11:2511:2512.7 
1613:54   Keira Jones PBU13WValley Striders13:5413:5415.2 
1714:13   Ian Dickinson PBSENMScunthorpe14:1314:136.8 
1814:17   Aston Brogden PBU11MOtley14:1713:5613.1 
1914:22   Joe Irvine PBU15MValley Striders14:2212:4720.7 
2014:27   Laurie O'Brien  U13MValley Striders14:1714:1716.0 
2114:39   Imogen Idle PBU11WValley Striders14:3913:4914.3 
2214:44   Emily Baxter  U13WSkyrac/Harrogate11:3311:3314.8 
2314:50   Josephine Pawley PBU11WValley Striders14:5014:5013.8 
2414:55   Edward Mckinney U11M     
2514:56   Max Mauborgne U11MValley Striders    
2615:01   Millie Sofilas PBU11WValley Striders15:0115:0132.0 
2715:09   Alice Crosby PBU11WCity of York15:0915:0916.7 
2815:22   Freddy Jeal U9M     
2915:26   Matthew Booth U11M     
3015:30   Jordan May PBU13MAbbey Runners Leeds15:3015:3019.6 
3115:44   James Baxter  U11MSkyrac13:2413:2422.9 
3215:45   Amy Barton U13W     
3315:54   Theo Lawson U11M     
3416:04   Elena Dickson U9W     
3516:09   Felix Linley PBU11MValley Striders16:0916:0929.9 
3616:14   Heidi Goddard U15W     
3716:20   Finley Harrison U13M     
3816:21   Leo Stanley U9MSkyrac AC    
3916:21   Joshua Birkin PBU11MValley Striders16:2116:2134.8 
4016:46   Ellie Armstrong U13W     
4116:46   Gemma Parkinson U13W     
4216:57   Jessica Crosby PBU13WCity of York16:5716:5733.6 
4316:59   Zack Lowe U9M     
4416:59   Andy Lowe SENM     
4517:05   Jessica Baxter U9WValley Striders    
4617:07   Reuben Shamim U9M     
4717:08   Caitlin McQuillen Strong U13WValley Striders    
4817:19   Bev Curran SENW     
4917:25   Daniel Fotherby PBU11MValley Striders17:2517:2517.1 
5017:26   Sasha Kitching U15WLeeds & Bradford Triathlon Club    
5117:33   Martin McBrinn U15MOtley AC    
5217:33   Finley Canning U9M     
5317:48   Wendy Murgatroyd SENW     
5417:54   Katie Brook U11W     
5518:04   Lucia Stoney U11WLeeds & Bradford Triathlon Club    
5618:08   Charles Baxter  U11MUnattached17:4816:2222.7 
5718:10   Peggy Seal U11W     
5818:10   Florence Stoney U13W     
5918:11   Rob Seal SENM     
6018:16   Sophie Beaumont U9WSkyrac AC    
6118:20   Gracie Bennett U11W     
6218:20   Claire Bennett SENW     
6318:27   Kathryn Hubbard U9W     
6418:30   Joseph Booth U9M     
6518:33   James Brook U9M     
6618:34   Holly Grossmith U11W     
6718:35   Peter Spence PBV45MRoundhay Runners18:3518:3536.0 
6818:47   Kasim Grist U9M     
6918:47   Tony Lambert SENM     
7019:12   Amy Sofilas PBU11WValley Striders19:1219:1236.0 
7119:21   Ferdi May U11M     
7219:31   Elliot Spence-Brown U9MValley Striders    
7319:39   Peter McQuillen Strong SENM     
7419:39   Aideen McQuillen Strong U9WLeeds & Bradford Triathlon Club    
7519:41   Athina Whetstone U9W     
7619:41   Addi Manolopoulou SENW     
7719:46   Alexandra Holmes U9W     
7819:46   Charlotte Clark PBU11WValley Striders19:4619:4636.0 
7919:47   Sage Klauser U9M     
8019:47   Michael Fotherby PBU11MValley Striders19:4719:4723.6 
8119:56   Sarah Brown SENWValley Striders    
8219:56   Joseph Friend U9M     
8320:15   Lauren Pritchard U9WAbbey Runners    
8420:18   Andy Friend SENM     
8520:20   Macy Revill U9W     
8620:35   Sophie Clark PBU11WValley Striders20:3520:3536.0 
8720:42   Robert Shaw U11MWycliff CE    
8820:44   David Clark SENM     
8920:51   Ivie Seal U9W     
9020:52   Sarah Shaw SENW     
9120:53   Nicky Seal SENW     
9221:07   Sophia Wright U9W     
9321:10   Eve Wilkinson U9WNorth Rigton    
9421:10   Max Stanley U11MSkyrac AC    
9521:20   Esme Stoney U9W     
9621:45   Caroline Lamb U13W     
9722:14   Sophia Belcher U9W     
9822:27   Isla Harrison U9W     
9922:27   Lisa Harrison SENW     
10022:36   Charlie Challoner U9MOtley AC    
10122:41   Emilia Mould U9WBramhope School    
10222:41   Laura Mould SENW     
10323:00   Morgan Harvey Newbold U9W     
10423:00   Emma Harvey SENW     
10523:14   Ava Pickstock U9W     
10623:14   Annemarie Pickstock SENW     
10723:33   Maddy Harvey Newbold U9W     
10823:34   Ian Newbold SENM     
10923:40   Eve Dodds U9WBramhope School    
11023:41   Nicola Dodds SENW     
11123:58   Annemarie McQuillen Strong SENW     
11223:58   Olivia McQuillen Strong U11WLeeds & Bradford Triathlon Club    
11324:27   Madeleine Lamb U11W     
11424:44   Louie Jones U9M     
11524:44   Lewis Jones SENM     
11626:04   Abigail Sparks U9W     
11726:04   Kayleigh Roebuck SENW     
11831:08   Alice Wheatley U9W